SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Haber Siteleri Sahte Görünümlerden Büyük Paralar Kazanıyor Haber Siteleri Sahte Görünümlerden Büyük Paralar Kazanıyor
ÖNCEKİ
iPhone Uygulaması ile iPodunuz Nostaljik Hale Getirecek iPhone Uygulaması ile iPodunuz Nostaljik Hale Getirecek
4579
1696 0

Infinity Ward,1v1 ve 3v3 modlarıyla geliyor

Infinity Ward,1v1 ve 3v3 modlarıyla geliyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

2 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

1v1 ve 3v3 Modern Warfare Gunfight modlarına geliyor. Infinity Ward ‘ın popüler Gunfight modunu mevcut 2v2 seçeneklerinin ötesine genişletme planları olup olmadığını sordu. Çok oyunculu Joe Cecot’un ortak tasarım direktörü Infinity Ward bir daha iyiye gitti ve sadece eserlerde 3v3 değil. Aynı zamanda takımın da baktığını doğruladı. Ayrıca 1v1 seçeneği de onayladı.

Sızan haberlere göre, mod hem özel hem de halka açık maçlar sunacak. Solo, 2’li ve 4 kişilik takımlar sunacak. Buna karşılık, EA’nın rakip savaş rotası Apex Legends, sadece 3 kişilik takım maçları sunuyor. İkili mod sadece zaman zaman sınırlı süreli bir etkinlik olarak etkinleştiriliyor.

Kasım ayında Üç Aylık Kazanç raporunda konuşan Activision, Franchisein son yağmalamalarını yağma kutuları ile değiştiren Modern Savaş için önceden onaylanmış Battle Pass içeriğinin Aralık ayında “başlangıçta planlanandan biraz sonra” yayınlandığını belirtti.

Alex’in o sırada bildirdiği gibi, Activision şimdiden yaklaşan Battle Pass sisteminin “oyuncuların kazandıkları ya da satın aldıkları içeriği görmelerine ve lansmanlarını yeni, lansman sonrası canlı sezonlarda yayınlanmalarını görmelerine izin verecek, böylece serinliğin kilidini açabilirsiniz’’ dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor başlıklı makalemizde Game, google ve Lansman hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Tanrı olduğunuz The Universim Beta Sürecine Giriyor

" Infinity Ward,1v1 ve 3v3 modlarıyla geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Infinity Ward,1v1 ve 3v3 modlarıyla geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Infinity Ward,1v1 ve 3v3 modlarıyla geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.