SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Scam Haber Siteleri Sahte Görünümlerden Büyük Paralar Kazanıyor Scam Haber Siteleri Sahte Görünümlerden Büyük Paralar Kazanıyor
ÖNCEKİ
iPhone Uygulaması ile iPodunuz Nostaljik Hale Getirecek iPhone Uygulaması ile iPodunuz Nostaljik Hale Getirecek
3518
1303 0

1v1 ve 3v3 Silahlı Kuvvetler Modları Modern Savaşa Geliyor

1v1 ve 3v3 Silahlı Kuvvetler Modları Modern Savaşa Geliyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

2 Aralık 2019

1v1 ve 3v3 Modern Warfare Gunfight modlarına geliyor. Infinity Ward’ın popüler Gunfight modunu mevcut 2v2 seçeneklerinin ötesine genişletme planları olup olmadığını sordu, çok oyunculu Joe Cecot’un ortak tasarım direktörü Infinity Ward bir daha iyiye gitti ve sadece eserlerde 3v3 değil, aynı zamanda takımın da baktığını doğruladı. Ayrıca 1v1 seçeneği de onayladı.

Sızan haberlere göre, mod hem özel hem de halka açık maçlar sunacak ve solo, 2’li ve 4 kişilik takımlar sunacak. Buna karşılık, EA’nın rakip savaş rotası Apex Legends, sadece 3 kişilik takım maçları sunuyor, ikili mod sadece zaman zaman sınırlı süreli bir etkinlik olarak etkinleştiriliyor.

Kasım ayında Üç Aylık Kazanç raporunda konuşan Activision, Franchisein son yağmalamalarını yağma kutuları ile değiştiren Modern Savaş için önceden onaylanmış Battle Pass içeriğinin Aralık ayında “başlangıçta planlanandan biraz sonra” yayınlandığını belirtti.

Alex’in o sırada bildirdiği gibi, Activision şimdiden yaklaşan Battle Pass sisteminin “oyuncuların kazandıkları ya da satın aldıkları içeriği görmelerine ve lansmanlarını yeni, lansman sonrası canlı sezonlarda yayınlanmalarını görmelerine izin verecek, böylece serinliğin kilidini açabilirsiniz’’ dedi.

 

" 1v1 ve 3v3 Silahlı Kuvvetler Modları Modern Savaşa Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 1v1 ve 3v3 Silahlı Kuvvetler Modları Modern Savaşa Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda 1v1 ve 3v3 Silahlı Kuvvetler Modları Modern Savaşa Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye