Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

2017 Yılında Twitter'da En Çok Konuşulanlar Listesi Belirlendi!

1 hafta önce Yorum 520 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
2017 Yılında Twitter'da En Çok Konuşulanlar Listesi Belirlendi!

Aralık ayına girilmesiyle birlikte yılın enleri listeleri de hazırlanmaya başlandı. Twitter bu yılın popülerlik listesini hazırladı.

Ünlü sosyal medya platformu Twitter üzerinde bu yıl ülkemizde en çok konuşulan konuların neler olduğu belirlendi. 

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya platformu Twitter'da yılın son ayına girdiğimizde bu yıl en çok konuşulan konular ve kişilerin listeleri belirlendi. Bu yıl Türkiye'de en çok konuşulan konu Beşiktaş olurken en çok bahsedilen sayfa ise 11.7 milyon takipçi sayısına sahip olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ait olan @RT_Erdogan sayfası oldu.

Bu yılın Şampiyonlar Ligi'nde başarılı temsilcimiz Beşiktaş'ın haricinde en çok etkileşim kurulan futbol takımlarını Galatasaray olurken o sırayı en büyük rakiplerinden biri olan Fenerbahçe takip etti.

Ünlü sanatçıların ülkemizde konuşulması konusunda da Twitter üzerinden bir sıralama listesi oluşturuldu.Bu yıl en çok konuşulan ünlü hesabı Justin Bieber oldu. Bu ismi takip eden isimler ise ülkemizin iyi oyuncularından Elçin Sangu ve Barış Arduç oldu.

Ayrıca geçtiğimiz ay Elon Musk tarafından ülkemize yapılan ziyaret esnasında Elon Musk'ın Anıtkabiri ziyaret ettiği paylaşım Twitter üzerinde en çok yorum yapılan konulardan biri oldu.

Paylaş Paylaş
Yazar
Berkay Eke

Teknoloji meraklısı, yazılım hastası, sosyal medya ustası bir üniversite öğrencisi.