SON DAKİKA TEKNOLOJİ 09:09 Google , Steam desteği üzerinde çalıştığını bildirdi 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER
SONRAKİ
Razer’in Junglecat’ı Nintendo Switch Benzeri Ek Bileşen Denetleyicilerini Android’e Getiriyor Razer’in Junglecat’ı Nintendo Switch Benzeri Ek Bileşen Denetleyicilerini Android’e Getiriyor
ÖNCEKİ
14 yaşındaki yayıncının evini Swat bastı 14 yaşındaki yayıncının evini Swat bastı
3594
1331 0

30 Ekim’de Piyasaya Sunulacak AirPods Pro Sadece 249 Dolar

30 Ekim’de Piyasaya Sunulacak AirPods Pro Sadece 249 Dolar
Yazar: Elif Aybüke Ural

30 Ekim 2019

Pazartesi günü Apple, yeni bir tasarıma ve aktif gürültü önleme özelliğine sahip olan AirPods Pro’yu tanıttı. 249 dolarlık  kablosuz kulaklık çevrimiçi olarak ve Pazartesi gününden itibaren Apple Store uygulamasında sipariş edilebilecek ve Çarşamba gününden itibaren mağazalarda satışa sunulacak.

AirPods Pro, Apple’ın “her bir kulağın dış hatltoarına uyan üç farklı boyutta yumuşak, esnek silikon kulak ucu” ile ses yalıtımlı bir tasarıma sahip ilk kulaklığıdır. Şimdiye kadar, Apple kulaklık başlıkları – kablolu EarPod’lar ve tamamen kablosuz AirPod’lar – kulak kanalınızı tıkamayan sert tomurcukları olan açık bir tasarıma sahipler. Yeni tasarım, AirPod’larla en büyük sorunlardan biri olan kulaklıkların  kulaklara sığamama sorununu çözmenize yardımcı olabilir. Apple ayrıca AirPods Pro’un ter ve suya dayanıklı olduğunu söyledi.

Geliştirilmiş bas performansıyla, daha iyi ses çıkaran Airpods Pro sayesinde özellikle gürültülü ortamlarda açık havada daha iyi performans sağlamaktadır. Sony’nin WF-1000XM3’ü gibi, AirPods Pro da uyarlanırken aktif gürültü engellemenin yanı sıra, ses dinlerken sesin sızmasını sağlayan Saydamlık Modunun yanı sıra çevrenizdeki trafiği duyabilir veya duyuruları düzenleyebilirsiniz.

Apple’a göre, AirPods Pro, kullanıcılarına AirPods ile aynı pil ömrüne sahip ve tek bir şarjla beş saate kadar dinleme süresi sağlıyor. Kullanıcılara aktif gürültü önleme modunda, AirPods Pro dört buçuk saate kadar dinleme sağlayacak.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5 Kullanıcıları İnternet Erişimini Kaybetme Riskiyle Karşı Karşıya başlıklı makalemizde apple, ios 10 ve ipad hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  NordVPN Sunucularından Birinin Saldırıya Uğradığını Doğruladı


" 30 Ekim’de Piyasaya Sunulacak AirPods Pro Sadece 249 Dolar konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 30 Ekim’de Piyasaya Sunulacak AirPods Pro Sadece 249 Dolar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda 30 Ekim’de Piyasaya Sunulacak AirPods Pro Sadece 249 Dolar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.