SON DAKİKA TEKNOLOJİ 20:03 MSI Creator X299 Anakart Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 19:49 MSI Creator TRX40 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 14:00 Xiaomi Mi 10 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:50 LG K61 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:43 LG K51S Sorun Şikayet ve Teknik Özellikleri
SONRAKİ
Dell XPS 13 , yeni tasarımı ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyor Dell XPS 13 , yeni tasarımı ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyor
ÖNCEKİ
Karşınızda Galaxy Book Flex Alpha Karşınızda Galaxy Book Flex Alpha
2265
839 0

AI Dungeon 2 Artık Online Oynanabilecek

AI Dungeon 2 Artık Online Oynanabilecek
Yazar: Elif Aybüke Ural

3 Ocak 2020

AI Dungeon 2, birkaç oyunun başında görünmemiş olabilir. Ancak 2019’un en havalı video oyunu deneylerinden biri ve şimdi en kolay haliyle de oynanabilir duruma geliyor. AI Dungeon, temelde tutarlı bir mesajla herhangi bir komuta yanıt verebilecek şekilde tasarlandı. Al Dungeon 2, bir metin oluşturma programı tarafından işletilen bir macera oyunudur. Daha önceki sürümleri, yazım tabanlı bir oyun için ideal olmayan mobil uygulamalar kurmak ya da bunlarla sınırlı kalmak için yetersizdi. Ancak son webde daha hızlı ve daha iyi bir sürümde yeniden başlatıldı.

James Vincent’ın açıkladığı gibi, AI Dungeon 2 Openai’nin metin üretim sistemi üzerine inşa edildi. Bir türdende, fantezi, gizem veya zombi kurgu gibi, istediğiniz gibi etkileşime girebilirsiniz bir ayar oluşturur. Oyun sizden sonra bazı orklar gönderirse, onlarla savaşabilir veya bir grup halinde olabilir. “Dünyayı Yönet” ve ardından “huzur içinde kal” gibi süpürme komutları girmeniz, komut boyunca AI oynayacaktır. Orijinal web sitesinde, oyun un ani viral popülaritesi tarafından aşırı derecede, ancak bu yeni sistem pürüzsüz ve daha iyi çalışır. Web sitesinde ve yaratıcılık yapmak için ücretsiz olsa da, yaratıcısı Nick Walton bir Patreon kampanyası yürütüyor, değerlendirme proje üzerinde tam olarak çalışabilir ve ses içerir gibi yeni özellikler eklenebilecek. Şu anda ayda 15.000 $ civarında yükseliyor.

AI Dungeon serisinin ikinci hali oyun içi görünümü

AI Dungeon serisinin ikinci hali oyun içi görünümü

AI Dungeon ustası, hayal ve nesneler hakkında bir rüya mantığı farkındalığa sahip bir yazılım. Ayrıca hikayeleri ilerletmek için yaratıcı komutlar girmenizde en iyi şekilde çalışmak için tasarlandı. Genel deneyim, tercih referansları ve düzyazı klişeleri hakkında ansiklopedik bir kullanıcının sahip olduğu, dikkatinizi dağıtacaksınız. Hatta birkaç cümle yazarak ve AI’ın geri kalanını doldurmasına izin veriyor özel ayarlar seçeneği yapabilirsiniz. Önceden ayarlanmış seçenekler kadar güzel veya zengin değil, ancak şaşırtıcı derecede iyi çalışabilir.

Bir önceki yazımız olan Meizu Note 9 Özellikleri Sorun Şikayet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKU  Google Kızdı, Türkiye'de Youtube Kullanılamıyacak
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" AI Dungeon 2 Artık Online Oynanabilecek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere AI Dungeon 2 Artık Online Oynanabilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda AI Dungeon 2 Artık Online Oynanabilecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.