Anker'in Yeni Kablosuz Kulaklığı Türkiye'de ! | Technosfer

Airpods Rakibi Anker’in Yeni Kulaklığı Türkiye’de Satışta !

Airpods Rakibi Anker’in Yeni Kulaklığı Türkiye’de Satışta !

Apple Airpods’un özellikle tasarım ve özellikleri yönünden de başlıca rakibi olarak göz önüne çıkan Anker’in yeni kulaklığı Anker Soundcore Liberty Air, ülkemizde satışa sunuldu. Kulaklığın detayları ve fiyatları haberimizde.

Son dönemde ülkemizde özellikle telefon aksesuarları ile dikkat çeken markalardan biri haline gelen Amerikalı firma Anker, yeni geliştirdiği kulaklık ile özellikle Airpods’un rakibi olarak uygun fiyatıyla gözleri üzerine çeken Soundcore Liberty Air’i ülkemizde de satışa sundu . Fakat ilk başta amazon.com.tr’e özel satışa sunuldu.

Anker Soundcore Liberty Air, tamamen kablosuz bir tasarıma sahip. Kulaklıklar 5 saatlik bir çalma süresine sahipken, şarj eden kabıyla beraber 20 saatlik bir dinleme süresi kullanıcılara sunuluyor. Bluetooth 5.0 ile gelen cihaz, IPX5 sertifikasına sahip bu sayede su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklılık sağlıyor. Çift mikrofon sayesinde arka plan seslerini karşı tarafa iletmiyor, gürültü önleme özelliği ile beraber geliyor. Ahize sesini her iki kulaklığa birden ileterek özellikle önceki nesil Anker kablosuz kulaklıklarına göre farkını gösteriyor.

FPC antenine sahip cihaz bağlantı kesilmelerine karşı en üst düzeyde dayanım sağlıyor ve ayrıca Liberty Air, tek adımlı eşleştirme özelliği ile beraber ilk kurulumun ardından sonraki eşlemelerde otomatik olarak kabından çıktığı anda cihaza bağlanabiliyor. iOS ve Android cihazlarla da uyumlu, ayrıca dokunmatik kontrolleri sayesinde telefonla uğraşmadan çağrı yanıtlamayı ve müzik dinlerken ayarlama yapabilmemizi sağlıyor

Anker Soundcore Liberty Air, ülkemizde 499 Tl’lik bir fiyat etiketiyle satışa çıktı. Amazon Türkiye’yi ziyaret edip almak isterseniz bakabilirsiniz.

Mert Büyük
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları