SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:21 PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir 19:19 Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
SONRAKİ
Microsoft, Chromium Tabanlı Bir Edge Tarayıcısını Linux’e Çıkartabilir Microsoft, Chromium Tabanlı Bir Edge Tarayıcısını Linux’e Çıkartabilir
ÖNCEKİ
Youtube TV, Amazon Fire Destekli Cihazlar İçin Yayınlandı Youtube TV, Amazon Fire Destekli Cihazlar İçin Yayınlandı
1021
372 2

AMD İşlemcisi veya Ekran Kartı Alana, AAA Oyun Bedava

AMD İşlemcisi veya Ekran Kartı Alana, AAA Oyun Bedava
Yazar: Elif Aybüke Ural

1 Ekim 2019

Eğer yeni bir AMD işlemcisi ya da ekran kartı almak istiyorsanız şimdi tam zamanı çünkü firma sunduğu özel fırsat ile donanımların yanında AAA oyunlar veriyor. Eğer 3. Nesil AMD Ryzen işlemci veya ekran kartından birini alırsanız, aralarında Borderlands  ve The Outer Worlds’un yer aldığı bazı oyunlarla birlikte 3 aylık Xbox Game Pass’e ücretsiz sahip olabileceksiniz. Eğer hem işlemci hem de ekran kartı alırsanız üç bedava oyunla birlikte yine üç aylık Xbox Game Pass’e sahip olacaksınız. Bu tekliflerin en güzel yanı bu yılın son gününe kadar devam edecek olması. Şimdi gelin şu AMD’nin sunduğu bundlelara tek tek bakalım.

Raisethe Game Bundle: Eğer Radeon RX 5700 serisi, RX 590, RX 580 veya RX 570 ekran kartı, ya da AMD destekli bir masaüstü/dizüstü bilgisayar alırsanız, Borderlands 3 veya Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyunlarından birinin PC kopyasını elde edebilirsiniz.

Equippedto Win Bundle: Eğer Ryzen 7 3700X, Ryzen 5 3600X, Ryzen 7 2700X veya Ryzen 7 2700 model işlemcilerden birini alırsanız Borderlands 3 veya The Outer Worlds oyunlarından birinin PC kopyasını elde edebilirsiniz.

Eğer Ryzen 9 3000 veya Ryzen 7 3800X işlemci ile birlikte Radeon RX 5700, RX 590, RX 580, ya daRX 570 ekran kartı alanlar ise hem Borderlands 3, The Outer Worlds ve TomClancy’sGhostReconBreakpoint oyunlarının birer PC kopyasını sahip oluyor.

Son olarak, bu bundleların her birinin içinde 3 aylık PC için Xbox Game Pass aboneliği verildiğini de tekrar hatırlatalım.

" AMD İşlemcisi veya Ekran Kartı Alana, AAA Oyun Bedava konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere AMD İşlemcisi veya Ekran Kartı Alana, AAA Oyun Bedava ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda AMD İşlemcisi veya Ekran Kartı Alana, AAA Oyun Bedava ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (2)
  yasin k. 12 Aralık 2019 16:20

  Bunlardan iki tanesini aldım. Oyunları nasıl alabilirim?
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye