AMD İşlemcisi veya Ekran Kartı Alana, AAA Oyun Bedava | Technosfer

AMD İşlemcisi veya Ekran Kartı Alana, AAA Oyun Bedava

01.10.2019
A+
A-
AMD İşlemcisi veya Ekran Kartı Alana, AAA Oyun Bedava

Eğer yeni bir AMD işlemcisi ya da ekran kartı almak istiyorsanız şimdi tam zamanı çünkü firma sunduğu özel fırsat ile donanımların yanında AAA oyunlar veriyor. Eğer 3. Nesil AMD Ryzen işlemci veya ekran kartından birini alırsanız, aralarında Borderlands  ve The Outer Worlds’un yer aldığı bazı oyunlarla birlikte 3 aylık Xbox Game Pass’e ücretsiz sahip olabileceksiniz. Eğer hem işlemci hem de ekran kartı alırsanız üç bedava oyunla birlikte yine üç aylık Xbox Game Pass’e sahip olacaksınız. Bu tekliflerin en güzel yanı bu yılın son gününe kadar devam edecek olması. Şimdi gelin şu AMD’nin sunduğu bundlelara tek tek bakalım.

Raisethe Game Bundle: Eğer Radeon RX 5700 serisi, RX 590, RX 580 veya RX 570 ekran kartı, ya da AMD destekli bir masaüstü/dizüstü bilgisayar alırsanız, Borderlands 3 veya Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyunlarından birinin PC kopyasını elde edebilirsiniz.

Equippedto Win Bundle: Eğer Ryzen 7 3700X, Ryzen 5 3600X, Ryzen 7 2700X veya Ryzen 7 2700 model işlemcilerden birini alırsanız Borderlands 3 veya The Outer Worlds oyunlarından birinin PC kopyasını elde edebilirsiniz.

Eğer Ryzen 9 3000 veya Ryzen 7 3800X işlemci ile birlikte Radeon RX 5700, RX 590, RX 580, ya daRX 570 ekran kartı alanlar ise hem Borderlands 3, The Outer Worlds ve TomClancy’sGhostReconBreakpoint oyunlarının birer PC kopyasını sahip oluyor.

Son olarak, bu bundleların her birinin içinde 3 aylık PC için Xbox Game Pass aboneliği verildiğini de tekrar hatırlatalım.

Elif Aybüke Ural
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları