Apple AirPods 2 Tanıtıldı ! | Technosfer

Apple AirPods 2 Tanıtıldı !

Apple AirPods 2 Tanıtıldı !

Apple, ilk AirPods’u 2016 yılının Eylül ayında iPhone 7 ile birlikte tanıtmıştı ve yaklaşık 2.5 yıldır AirPods’u yenilememişti . Uzun zamandır beklenilen Apple AirPods 2‘nin detayları haberimizde.

Yeni tanıtılan AirPods 2; önceki nesline göre daha uzun pil ömrü, “Hey Siri” desteği ve yeni kablosuz şarj kabıyla dikkat çekiyor. Bu yeni AirPods’ların özelliklerine bakacak olursak eğer 2.nesil AirPods’ta yeni H1 yongası yer alıyor. Yeni yonga ile beraber 1 saat daha fazla konuşma süresi sunulduğu söyleniyor.

Ayrıca cihazlar arasında geçiş yapmak isterseniz AirPods 2 kulaklığınız ile beraber, geçiş süresi ilk nesil AirPods’a göre 2 kat daha hızlı. Hey Siri komutu ile beraber kulaklığınıza dokunmaya gerek kalmadan da Siri’yi aktif edebiliyorsunuz.  Apple, ayrıca AirPods 2‘in içerisinde yer alan yeni H1 yongası ile beraber devrimsel nitelikte bir ses deneyimi sunduğunu belirtiyor.

Yeni AirPods 2‘in fiyatına gelecek olursak eğer yeni kablosuz şarj kabı ile birlikte almak isterseniz 1399 Tl, eski nesildeki gibi Lightning kablo ile şarj edilen kabıyla alırsanız 1099 Tl ödemeniz gerekecek. Eski nesil AirPods’unuz için yeni kablosuz şarj kabını temin etmek isterseniz 549 Tl bedel biçiliyor.  Şuan sitesinde 2-3 hafta teslimat süresi gösteriliyor.

Sizin düşünceleriniz neler ? AirPods 2 için yenilikleri yeterli buldunuz mu?

Mert Büyük
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları