SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Apple News, ABC News ile Seçim Anlaşması İmzaladı Apple News, ABC News ile Seçim Anlaşması İmzaladı
ÖNCEKİ
Disney+ 22 Milyon Mobil Cihaza Yüklendi Disney+ 22 Milyon Mobil Cihaza Yüklendi
4088
1514 0

Apple Arcade’e İndirimli Fiyatlar ile Sahip Olun

Apple Arcade’e İndirimli Fiyatlar ile Sahip Olun
Yazar: Elif Aybüke Ural

17 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

iFun.de’nin yaptığı habere göre Apple Arcade artık yıllık olarak satın alınabilecek. 293₺’lik bir fiyat ile sahip olabileceksiniz.

Yıllık seçenek, Kanada’da yıllık 59,99 ABD doları, İngiltere’de yıllık 49,99 Euro, Avrupa’da yıllık 49,99 Euro, fiyat için hizmete tam bir yıl erişim sağlıyor. Müşterilere iki aylık ücretsiz Apple Arcade hizmeti sunuyor.  İnternetteki neredeyse tüm abonelik hizmetleri arasında, Apple’ın kendi Music ve TV Plus hizmetleri de dahil. Ayrıca yaygın kullandığı indirimli yıllık fiyat politikasını yeniden getirdi. Fakat daha önce Apple Arcade’e bu politika hiç uygulanmamıştı ve bu ilk defa oldu.

Aylık Apple Arcade’e zaten abone olan kullanıcılar, App Store uygulamasında Abonelikler menüsüne giderek, yıllık aboneliğe geçiş yapabilir.

Apple Arcade, hepsi sıfır uygulama içi satın alma veya ödeme vaadi veren iOS, Apple TV ve macOS’ta 100’den fazla oyuna erişim sunuyor. Tek bir abonelik, Apple’ın Aile Paylaşımı hizmeti aracılığıyla altı kişiye kadar kullanım imkanı vermekte.

Bir önceki yazımız olan Instagram Nefret ve Zorbalığı Engelleyecek başlıklı makalemizde caption warning ve instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Google , Steam desteği üzerinde çalıştığını bildirdi
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Apple Arcade’e İndirimli Fiyatlar ile Sahip Olun konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Arcade’e İndirimli Fiyatlar ile Sahip Olun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Apple Arcade’e İndirimli Fiyatlar ile Sahip Olun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.