SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip
ÖNCEKİ
Instagram, ABD’de Gizli Beğeni Özelliğini Önümüzdeki Hafta Test Edecek Instagram, ABD’de Gizli Beğeni Özelliğini Önümüzdeki Hafta Test Edecek
3883
1438 0

Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor

Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

11 Kasım 2019

Apple Arcade’in piyasaya sürülmesinden yaklaşık iki ay kaldı ve işler yavaşladı: tanınmış içerik oluşturucuların mükemmel yeni oyunları hala abonelik hizmetine devam ediyor. En son Guildlings, bugün başlatılan Threes ve PB Winterbottom’un Tadilatlarının ardındaki zihinlerin bir kısmı tarafından geliştirilen ilginç bir fantezi macera oyunu. RPG, yüksek fantaziyi günümüz YA tropesiyle harmanlayan bir dünyada gerçekleşiyor; yaratıcılar bunu “büyücüler ve Wi-Fi dünyası” olarak nitelendiriyor.

Loncalar ayrıca denetleyici desteğine sahip ve geliştiriciler oyuncuların hem dikey hem de geniş ekran modlarında oynanabileceğini söylüyor. Şu anda mevcut olan şey “birinci bölüm” olarak tanımlanıyor, bu yüzden eğer orada olanı seviyorsanız, eserlerinde daha fazlası var.

Aynı zamanda Apple Arcade’de sürpriz bir trend haline gelen en son sürüm. Örneğin Ekim ayında, Apple sessizce Neko Atsume ve Machinarium’un yaratıcılarından mükemmel yeni oyunlar çıkardı. Apple Arcade çoktan piyasaya çıktı ve zaten daha iyi olmaya devam ediyor.

Guildlings yoğun bir zamanda başlıyor – Death Stranding bugün de ortaya çıkıyor ve gelecek hafta yepyeni bir Pokémon macerası çıkacak – ancak geliştiriciler bunun sadece beş ya da altı saat sürdüğünü ve bunun ideal bir hafta sonu rahatsızlığı yarattığını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Instagram, ABD’de Gizli Beğeni Özelliğini Önümüzdeki Hafta Test Edecek başlıklı makalemizde ABD, facebook ve instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Nest Hub akıllı ekranlar gereğinden pahalı
KATEGORİLER:


" Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.