SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
16 Eylül’e Kadar Steam’de Ücretsiz 16 Eylül’e Kadar Steam’de Ücretsiz
ÖNCEKİ
Simjacker saldırısı milyarlarca akıllı telefonu etkileyebilir Simjacker saldırısı milyarlarca akıllı telefonu etkileyebilir
3002
1112 0

Apple oyuncaklarını paylaşmıyor

Apple oyuncaklarını paylaşmıyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

14 Eylül 2019

Bu hafta, J.J. Abrams, karısı ve iş ortağı KatieMcGrath ile birlikte, yapım şirketi Bad Robot aracılığıyla 250 milyon dolar değerinde olduğuna inanılan bir anlaşmada özel içerik, oyunlar ve diğer medya geliştirmek için çok yıllı bir anlaşma imzaladı. Ancak Hollywood Reporter, Cuma günü, Apple da dahil olmak üzere bu yarışta çok sayıda şirketin atının bulunduğunu bildirdi.

Rapora göre, Abrams ve McGrath, Apple yöneticileriyle olası bir ortaklık hakkında bir araya geldiler ve oy sahasında 500 milyon dolarlık bir anlaşma teklifini değerlendirdiler. Ancak, bu teklifin münhasırlık kısıtlamaları yüzünden, yani Apple’ın vizyoner yönetmeni tamamen kendine saklamak istediği bildirildi. Başka bir deyişle, Apple oyuncaklarını paylaşmak istemedi.

Fakat açıkça, endişeler burada bitmedi. BadRobot’u televizyon, oyunlar, tiyatro yayınları ve diğer dijital medyayı içeren fırsatlarla besleyen WarnerMedia’nın aksine, Apple, tiyatro dağıtımıyla ilgili aynı güvenceleri sunamadı.

Hollywood Reporter ayrıca, BadRobot’un Apple TV + ve Arcade dahil olmak üzere yeni hizmetlerini açıkladığı Apple’ın Mart etkinliği ile etkilendiğine dair spekülatif söylentilere de değindi. BadRobot’un WarnerMedia ile imzaladığı yeni anlaşma, şirketin Abrams ile olan mevcut ilişkisine dayanıyor. Abrams, bu haftaki açıklamasında, bu inanılmaz şirket için çalışma yazma, yapım ve yönetme şansı ve ilham verici çeşitli hikaye anlatıcıları koleksiyonları ile filmler ve diziler yaratmaya yardımcı olduğu için minnettar olduğunu söyledi.

Bir önceki yazımız olan Arabanızdaki herkes telefonunu şarj edebilir başlıklı makalemizde araç, dizayn ve led hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Oppo’nun Reno Ace’i Gerçekten En Hızlı Şarj Olan Telefon

" Apple oyuncaklarını paylaşmıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple oyuncaklarını paylaşmıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Apple oyuncaklarını paylaşmıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.