SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:21 PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir 19:19 Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
SONRAKİ
16 Eylül’e Kadar Steam’de Ücretsiz 16 Eylül’e Kadar Steam’de Ücretsiz
ÖNCEKİ
Simjacker saldırısı milyarlarca akıllı telefonu etkileyebilir Simjacker saldırısı milyarlarca akıllı telefonu etkileyebilir
2592
960 0

Apple oyuncaklarını paylaşmıyor

Apple oyuncaklarını paylaşmıyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

14 Eylül 2019

Bu hafta, J.J. Abrams, karısı ve iş ortağı KatieMcGrath ile birlikte, yapım şirketi Bad Robot aracılığıyla 250 milyon dolar değerinde olduğuna inanılan bir anlaşmada özel içerik, oyunlar ve diğer medya geliştirmek için çok yıllı bir anlaşma imzaladı. Ancak Hollywood Reporter, Cuma günü, Apple da dahil olmak üzere bu yarışta çok sayıda şirketin atının bulunduğunu bildirdi.

Rapora göre, Abrams ve McGrath, Apple yöneticileriyle olası bir ortaklık hakkında bir araya geldiler ve oy sahasında 500 milyon dolarlık bir anlaşma teklifini değerlendirdiler. Ancak, bu teklifin münhasırlık kısıtlamaları yüzünden, yani Apple’ın vizyoner yönetmeni tamamen kendine saklamak istediği bildirildi. Başka bir deyişle, Apple oyuncaklarını paylaşmak istemedi.

Fakat açıkça, endişeler burada bitmedi. BadRobot’u televizyon, oyunlar, tiyatro yayınları ve diğer dijital medyayı içeren fırsatlarla besleyen WarnerMedia’nın aksine, Apple, tiyatro dağıtımıyla ilgili aynı güvenceleri sunamadı.

Hollywood Reporter ayrıca, BadRobot’un Apple TV + ve Arcade dahil olmak üzere yeni hizmetlerini açıkladığı Apple’ın Mart etkinliği ile etkilendiğine dair spekülatif söylentilere de değindi. BadRobot’un WarnerMedia ile imzaladığı yeni anlaşma, şirketin Abrams ile olan mevcut ilişkisine dayanıyor. Abrams, bu haftaki açıklamasında, bu inanılmaz şirket için çalışma yazma, yapım ve yönetme şansı ve ilham verici çeşitli hikaye anlatıcıları koleksiyonları ile filmler ve diziler yaratmaya yardımcı olduğu için minnettar olduğunu söyledi.

" Apple oyuncaklarını paylaşmıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple oyuncaklarını paylaşmıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Apple oyuncaklarını paylaşmıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye