Arabanızda Oyuna Ara Vermeyin | Technosfer

Arabanızda Oyuna Ara Vermeyin

11.09.2019
A+
A-
Arabanızda Oyuna Ara Vermeyin

Zihinsel olarak ilgi çekici bir etkileşim isteyenler için, Drivetime uygulamasını kullanarak akıllı telefonlarda artık Jeopardy oynayabilirsiniz. (Android,iOS)

Uygulama, Sony ile işbirliği yaparak Jeopardy’nin 36.sezonuna başlamasını kutlamak için kullanıcılarına her gün yeni bölümler sunmayı planladı. Sürüş sırasında ‘Jeopardy’ oynamak için illa telefon başında olmanız gerekmediğini belirten uygulama, aynı zamanda sesle kontrol ediliyor. Ki bu da sorulara cevap vermeyi kolaylaştırıp gözünüzü yoldan ayırmamanızı sağlıyor.

Ayrıca sürüş sırasında dikkat dağınıklığını önlemek için bölüm duraklatma seçeneği de yer alıyor. Bunun yanı sıra ayarları, lider tablolarını ve arkadaş listelerinin düzenlenmesini kontrol etmek amaçlı uygulamanın sağ üst köşesinde yer alan nokta seçeneği de kullanılabiliyor.

Günde bir bölüm oynamak kullanıcılara yetmez ise uygulama diğer oyun içeriklerini de ücretsiz bir şekilde sunuyor. Ayrıca kilitli bölümlerin açılması için Premium üyelik hakkı da sunuyor. (9,99$/ayda)

Nasıl İndirebilirsiniz:

  • Drivetime uygulamasını Android veya iOS’unuza indirin.
  • Uygulamayı açıp ana ekrandan ‘Jeopardy’ simgesine dokunun.
  • Oynamak istediğiniz bölüme dokunun. En son ücretsiz bölüm her zaman feed’in üstünde görüntülenir.

ETİKETLER: , , , ,
Elif Aybüke Ural
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları