Araç Üreticisi Volkswagen'den Açıklama | Technosfer

Araç Üreticisi Volkswagen’den Açıklama. GTI hayatımız’da kullanıma Devam

12.03.2019
A+
A-
Araç Üreticisi Volkswagen’den Açıklama. GTI hayatımız’da kullanıma Devam

Volkswagen GTI Hayatımızda Bulunmaya Devam edicekmi ?

Birçok büyük araç marka sahibi olan Volkswagen üreticisinden  GTI hakkında cok merak eden sorunun cevabı ;

Volkswagen araç markasının  uzun zamandır GTI amblemi taşıyan “hot hach” binek araç üretiyor. fakat son zamanlarda diyer rakip firmalardada popüler olan elektrikli araç üzerine çalışmaya başladı . uzun süredir beklenen elektrikli araç  açıklaması petrolhead kullanıcılarını performans yönünden üzmeyeceğini açıkladı.

Volkswagen Amerika CEO’su Scott Keogh, röpörtajda verdiği GTI segmentinin küçülmeye gitmesine rağmen Hala GTI amblemli Araç üretmeye devam edeciğini Açıkladı . Volksvagen markasının GTI araçları, Volksvagen’in En cok tercih  edilen araç olmasını belirten Amerikan Ceo’su Yeni ürünün efsanevi  GTI amblemi çıkarmayacağını kullanıcılarına bildiriyor ve yine araç firlamalarının geleceği Elektrikte Olduğunu biliyor ve Bahsediyor.

 

GTI serisi Hayatımızda Bulunmaya devam edecek

Son dönemlerde popüler olan elektriksel destekli araçlar bulunuyor .Volkswagen in yeni nesill GTI seçeneklerinin Turbo benzinli motorlar ile gelmesini isteyen firma sahibi  ve bu turbo destekli motorların aynı zamanda yeni dönemde popüler olan elektriksek destekli motor desteğide gelmesi yüksek ihtimali bulunuyor. Yakın bir zaman önce Honda sözcüsününün yaptığı açıklamayı hatırlayalım Son model Honda Civic Type R modelinin elektriksel yani hibrit olacağını belirtmişti.  Honda Tarafından yapılan bu açıklamanın. Aynı Şekilde Volkswagen araç Firmasınında yeni nesil üretecek olan GTI hakkında açıklama yapması ve Volkswagen GTI  yeni kullanıcılarınıda biraz sevindirebilir petrol  kesiminde aldıkları performansı kaybetmeyeceklerini bildiklerinden dolayı hibrit motorlu araçların ileriki zamanda hayatımıza girdiğinde GTI kullanıcılarının gönlünü feth etmesi yüksek ihtimal .

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları