SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
ÖNCEKİ
Bu komut sayesinde Google Asistanı son duyduğu şeyi siliyor Bu komut sayesinde Google Asistanı son duyduğu şeyi siliyor
3826
1417 0

Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz

Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
Yazar: Elif Aybüke Ural

23 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Chrome’a eklenen Netflix Party adındaki yeni uzantı sayesinde konumunuzdan bağımsız bir şekilde Netflix’i izlemek istediğiniz kişilere bir davet bağlantısı göndermenizi sağlar. Ancak bu uzantının çalışması için her iki tarafında etkin bir Netflix aboneliği olması zorunludur.

Başlamak için uzantıyı Chrome tarayıcınıza ve arkadaşınızın tarayıcısına yükleyin. Netflix’i açın, bir içerik oynatın ve sağ üstteki Chrome menüsünde kırmızı “NP” simgesini tıklayın ve “Partiyi Başlat” a tıklayın. 

‘’Bağlantıyı Kopyala’’ düğmesini kullanarak bağlantıyı kopyalayın ve arkadaşınızla paylaşın. Arkadaşınızın artık Chrome’un adres çubuğundaki bağlantısı var ve partiye katılmak için NP simgesini tıklayın.

Kullanıcılardan birisi videoyu duraklattığında sistem otomatik olarak aynı anda diğer kullanıcının da videosunu duraklatır. Ayrıca, içeriği izlerken gerçek zamanlı olarak sohbet etmeniz ve yorum yapabilmeniz için sohbet kutusu oluşturur.

Sohbet deneyimini kişiselleştirmek için avatarınızı ve takma adınızı sohbet kutusundan özelleştirebilirsiniz. Sohbet kutusunun hayranı değilseniz, Chrome menüsünde bulunan NP simgesinden Sohbeti göster onay kutusunun işaretini kaldırarak gizlemeyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz başlıklı makalemizde Abonelik, Düzenleme ve PocketTube hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Mario Kart Tour, Nintendo’da İlk Haftanın En Büyük Mobil Lansmanı Olarak Unvanını Aldı

" Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.