SON DAKİKA TEKNOLOJİ 16:16 Google hesabı otomatik silme yöntemi 09:09 Pentagram , çocuklar için akıllı bir hoparlör tasarladı 17:17 Google Stadia ‘ya 120’den Fazla Oyun Eklenecek 09:09 Çevrimdışı kullanabileceğiz en iyi uygulamalar 09:09 Google , Steam desteği üzerinde çalıştığını bildirdi
SONRAKİ
Lucifer’ın Final Sezonu Çok Yakında Lucifer’ın Final Sezonu Çok Yakında
ÖNCEKİ
Snapchat, Siyasi Reklamları Kontrol Edeceğini Söyledi Snapchat, Siyasi Reklamları Kontrol Edeceğini Söyledi
3483
1290 0

Audi İkinci Elektrikli Arabası E-Tron Sportback’i Duyurdu

Audi İkinci Elektrikli Arabası E-Tron Sportback’i Duyurdu
Yazar: Elif Aybüke Ural

21 Kasım 2019

AudiAudi, 2019 LA Auto Show’da, şirketin ikinci elektrikli otomobili E-Tron Sportback’in sargılarını yeni çekti. 2020’nin ilk yarısında Avrupa’ya gelen yeni premium EV’nin en üst düzey sürümü 446 kilometreye kadar (277 mil) sunacak ve toplam 265kW veya yaklaşık 350 güç üreten çift elektrik motorları tarafından desteklenecek. Sportback’in daha küçük bir pille biraz daha az güçlü bir sürümü 71.350 € (yaklaşık 79.000 $) ile başlayacak.

Bu numaralardan bazıları tanıdık geliyorsa, bu E-Tron Sportback’in geçen yıl açıkladığı E-Tron SUV Audi ile aynı elektrikli aktarma cihazları ve batarya kullanılarak üretileceği için. Şirket şu anda orijinal E-Tron için fastback tarzı bir sedan çeşidini güçlendirmek için geliştirdiği platformu kullanıyor.

 

Audi, yeni elektrikli otomobilin daha yüksek özellikli versiyonunun 2020’nin ortalarında Amerika Birleşik Devletleri’ne geleceğini söyledi. Öyle olduğunda, E-Tron Sportback muhtemelen E’nin nasıl olduğunu görerek daha muhafazakar bir aralıkla sonuçlanacak. Tron SUV, EPA’dan 204 mil tahmin aldı. Bununla birlikte, Audi sedan stilinin daha düşük bir katsayısı ile sonuçlandığını iddia ediyor ve aracın aynı 95kWh akü paketinden birkaç mil uzakta olabileceğini söylüyor.

E-Tron SUV, kullanıma sunulduğu birkaç ay içinde nispeten iyi karşılandı.Bununla birlikte, E-Tron SUV’un ilk kullanıma sunumu plana göre gitmedi. Audi’nin ilk EV’nin piyasaya sürülmesi, batarya arızası nedeniyle aylarca ertelendi. Bunun da Sportback’in üretimini geri ittiği bildirildi. E-Tron SUV piyasaya sürüldüğünde Audi, akü yangın riski nedeniyle yüzlerce aracı geri çağırmak zorunda kaldı. Şirket o zamandan beri her iki sorunu da çözdüğünü söyledi.

Bir önceki yazımız olan Snapchat, Siyasi Reklamları Kontrol Edeceğini Söyledi başlıklı makalemizde facebook, Reklam ve Snapchat hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir
ETİKETLER:


" Audi İkinci Elektrikli Arabası E-Tron Sportback’i Duyurdu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Audi İkinci Elektrikli Arabası E-Tron Sportback’i Duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Audi İkinci Elektrikli Arabası E-Tron Sportback’i Duyurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.