SON DAKİKA TEKNOLOJİ 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER 10:00 LG W10 Alpha Sorun Şikayet Özellik
SONRAKİ
HyperX Cloud Alpha Şu Anda Amazon’da 80 Dolara Düştü HyperX Cloud Alpha Şu Anda Amazon’da 80 Dolara Düştü
ÖNCEKİ
Dijital Fabrika: Üretim Süreçlerinizi Yönetin Dijital Fabrika: Üretim Süreçlerinizi Yönetin
2117
784 0

Battleborn Kaldırılıyor

Battleborn Kaldırılıyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

27 Kasım 2019

Piyasaya sürüldükten üç yıl sonra ve serbestçe oynamadan iki yıl sonra, Gearbox’ın Battleborn’u resmen kapatılıyor. Yayıncı 2K Games, sunucuların 2021 Ocak ayında çevrimdışı olacağını açıkladı.

2K Games, duyuruyu takiben “çabalarını ve kaynaklarını diğer projelere odaklamayı” planladığını doğruladı. Şirket, “oyuna giren çalışmadan, uygun olduğunda başlığın gün batımına dair güncellemeler sunmaya devam edeceğinden gurur duyduğunu” tweetledi.

2021 yılına kadar, Battleborn bir şekilde oynanabilir kalacaktır. 2K Games, bir blog yazısında, oyunun premium para birimi olan Platinum’un 24 Şubat 2020’den sonra satın alınmayacağını açıkladı. Stokları olan herhangi bir para birimi, sunucular 2021’de devre dışı bırakılıncaya kadar harcanabilir. Oyunun tek oyunculu kampanyası da dahil olmak üzere sunucular çevrimdışı olduktan sonra herhangi bir kapasitede Battleborn oynayabilir.

Battleborn, PlayStation Store ve Steam gibi dijital mağazalardan kaldırıldı. Ancak, oyun Target ve Walmart gibi fiziksel perakendecilerden hala satın alınabilir.

Battleborn incelememizdeki oyuna 7/10 verdik, “Çeşitli kahramanlar oyuncu kadrosu uzun ömürlü olmasını sağlıyor. ‘’

 

Bir önceki yazımız olan HyperX Cloud Alpha Şu Anda Amazon'da 80 Dolara Düştü başlıklı makalemizde Black Friday ve kulaklık hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Playstation Plus ’ın Ocak 2020 Oyunları Açıklandı
KATEGORİLER:


" Battleborn Kaldırılıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Battleborn Kaldırılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Battleborn Kaldırılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.