Battlefield 5 Firestorm'un ilk videosu geldi | Technosfer

Battlefield 5 Firestorm’un ilk videosu geldi

10.03.2019
A+
A-

Battlefield 5 Firestorm için ilk video ortaya çıktı. Oyunun tüm detaylarının yer aldığı videoya yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Battlefield 5 Firestorm’un ilk videosu geldi

Battle Royale akımına Battlefield’da ayak uydurarak Battlefield 5 Firestorm ile Battyle Royale piyasasına büyük bir adım atıyor. Sızdırılan bir videoya göre oyun Solo, Duo ve Squad olmak üzere üç farklı şekilde takımlaşmaya izin veriyor. Apex Legends, Fortnite gibir bir grup sistemi olmayan oyunda herkes eşit bir şekilde oyunda savaşma imkanına sahip.  

Diğer oyunlarda alışık olduğumuz havadan bırakıldığımı bu oyunda da 64 kişiyle kıyasıya bir savaşın içine atılıyoruz. Diğer oyunlara göre bir farklılığı olan Battlefield Firestorm’da Tank ve helikopter de kullanabiliyorsunuz.  Oyun içindeki silahlar Rare, Epic ve Common olmak üzere üç farklı kategoride değerlendirilmiş. Oyun içinde düştüğümüzde yani ilk öldürüldüğümüzde elimizdeki tabanca ile kendimizi savunma imkanı veren Battlefield’ın yeni oyunu Firestorm modu; Pubg, Fortnite ve Apex Legends gibi büyük başarılara imza atabilecek mi? İlerleyen günlerde bunu sizlerle birlikte gözlemleyebileceğiz.  

Furkan Yurdakul
Furkan Yurdakul
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu Furkan, yazılım ve donanım tutkusunu technosfer.com.tr ailesine haber niteliği taşıyan içerikler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları