SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
iPhone’a Adobe’den Yeni Yazı Tipleri Geliyor iPhone’a Adobe’den Yeni Yazı Tipleri Geliyor
ÖNCEKİ
Apple TV Plus Ücretsiz Çünkü Apple’ın Son Oyunu Amazon Prime’ı Taklit Ediyor Apple TV Plus Ücretsiz Çünkü Apple’ın Son Oyunu Amazon Prime’ı Taklit Ediyor
4039
1496 0

Blizzard Overwatch 2’yi Duyurdu

Blizzard Overwatch 2’yi Duyurdu
Yazar: Elif Aybüke Ural

2 Kasım 2019

Blizzard, Blizzcon 2019’da sahneye çıkan popüler takım oyuncusu Overwatch’ın devamı olan Overwatch 2’yi daha yeni duyurdu.

Orijinal Overwatch, üç yıl önce piyasaya sürüldü ve Blizzard, oyunu yeni kahramanlar, haritalar ve oyun modlarıyla genişletmeye devam ederken, oyunda ömrü boyunca böyle büyük bir güncelleme yapılmadığı duyurdu.

Gerçek bir hikaye modu eklediği devam filminde, Blizzard’ın Overwatch evreni için son birkaç yılda oyun içi içerik ve ayrıntılı kısa filmlerle yavaş yavaş inşa ettiği konusunda genişlemeye çalışacak. 

Overwatch 2 duyuru filmi, Blizzard’ın şimdiye kadar yayımladığı çeşitli kısa filmlerden sonra ortaya çıktı. Öncelikle bir PvP çok oyunculu deneyimine sahip olan orijinal oyunun aksine, netice, oyuncuların çok sayıda bilgisayar düşmanına karşı karşıya geldiğini görecek kooperatif PvP içeriğini vurgulamaktadır. Oyuncular aynı zamanda kahramanlarını bir üst seviyeye çıkarabilecek ve yeteneklerini kişiselleştirebilecekler.

Blizzard’ın yeni “Push” modunun yanı sıra yeni haritalar ve kahramanlar, mevcut olan 31 kahramanın yanına eklenecek, vaat eden PvP modları ve haritaları da bulunuyor. Oyun aynı zamanda bir önceki oyuna benzer şekilde altıya karşı altı takım dövüşüne de ağırlık verecek gibi görünüyor. Ayrıca yeni, yepyeni bir görsel stil, tüm karakterler ve mevcut haritalar netice için yeni tasarımlar yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Apple TV Plus Ücretsiz Çünkü Apple’ın Son Oyunu Amazon Prime’ı Taklit Ediyor başlıklı makalemizde Apple Tv, iphone ve macbook hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Ücretsiz Bilim-Kurgu Oyunu Relay’daki Lazerin Keyfini Çıkarın

" Blizzard Overwatch 2’yi Duyurdu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Blizzard Overwatch 2’yi Duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Blizzard Overwatch 2’yi Duyurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.