Borderlands 3'un tanıtım videosu yayınlandı | Technosfer

Borderlands 3’un tanıtım videosu yayınlandı

30.03.2019
A+
A-

Borderlands 3’ün oyun içi tanıtım fragmanı yayınlandı.

Borderlands 3’un tanıtım videosu yayınlandı

Oyun dünyasının uzun zamandır beklediği Borderlands 3’ün resmi tanıtım videosu yayınlandı. Pax East etkinliğinden Gearbox Software tarafından geliştirilen Borderlands 3 resmi olarak tanıtıldı. Pax East etkinliğinde bir resmi duyurunun yanı sıra hali hazırda yayında olan Borderlands: The Handsome Collection‘un 4K versiyon güncellemesi duyuruldu.

Yayınlanan oyun içi görüntülere sahip Borderlands 3 fragmanına göre, oyunun eski sürümlerinde bulunan karakterlerin yanı sıra yeni karakterleri de görebildik. Yine Titanfall oyunundan alışık olduğumuz silahlı robotlar da bu oyunda olacak gibi görünüyor. Haritası hakkında da kısa bir kaç görüntü geçiren Gearbox Software, bataklık, çöl ve şehir şeklinde bir çok alan bulunuyor.

Oyun hakkında daha fazla detayların 3 Nisan‘da düzenlenecek olan tanıtım etkinliğinde, oyunun fiyatı ve çıkış tarihi de o etkinlikte açıklanacak.

Furkan Yurdakul
Furkan Yurdakul
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu Furkan, yazılım ve donanım tutkusunu technosfer.com.tr ailesine haber niteliği taşıyan içerikler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları