SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Honor 20 Youth Edition Tanıtıldı Honor 20 Youth Edition Tanıtıldı
ÖNCEKİ
WoW Classic Halloween Etkinliği Sekizgen Balkabağını Geri Getiriyor WoW Classic Halloween Etkinliği Sekizgen Balkabağını Geri Getiriyor
3926
1454 0

Bu 30$ Kare Okuyucu İle Her Yerde İşinizi Yapın

Bu 30$ Kare Okuyucu İle Her Yerde İşinizi Yapın
Yazar: Elif Aybüke Ural

22 Ekim 2019

Bir şey satarsanız, ister hobi isterse tam teşekküllü bir işletme olsun, kredi kartlarını kabul ederek satışları her zaman artıracaksınız. Bu bir gerçek. Yine de fark edemeyeceğiniz şey, kredi kartlarını kabul etmek için karmaşık bir satış noktası sisteminde tonlarca para dökmeniz gerekmiyor. Square A-SKU-0485 Temassız ve Chip Okuyucu, herhangi bir kredi kartından veya Apple Pay ve Android Pay gibi temassız ödemelerden ödeme kabul etmenizi sağlar. İşinize hız kazandırmak istiyorsanız, kesinlikle bunu kontrol etmelisiniz.

İşte ürün sayfasında bulunanlar:

 • Hızlı EMV çip kartları, Apple Pay, Android Pay ve diğer NFC ödemelerini kabul edin.
 • Bluetooth LE ile mobil cihazınıza kablosuz olarak bağlanın veya doğrudan isteğe bağlı bir Kare Stand ve Kare Okuyucu için Dock’a takın.
 • Ürünle birlikte verilen mikro USB kablosuyla kolayca şarj edin.
 • Satış Noktası uygulamasıyla birlikte kullanın ve bir veya iki iş günü içinde hesabınızdaki parayı görün.
 • Magstripe için verilen Square Reader ile magstripe kartlarını kaydırın.

Bir önceki yazımız olan WoW Classic Halloween Etkinliği Sekizgen Balkabağını Geri Getiriyor başlıklı makalemizde Festival, halloween ve warcraft hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  NordVPN Sunucularından Birinin Saldırıya Uğradığını Doğruladı

" Bu 30$ Kare Okuyucu İle Her Yerde İşinizi Yapın konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Bu 30$ Kare Okuyucu İle Her Yerde İşinizi Yapın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Bu 30$ Kare Okuyucu İle Her Yerde İşinizi Yapın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.