SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
ÖNCEKİ
Brave Browser 2020’de Chrome uzantılarını destekleyecek Brave Browser 2020’de Chrome uzantılarını destekleyecek
2084
772 0

Bu komut sayesinde Google Asistanı son duyduğu şeyi siliyor

Bu komut sayesinde Google Asistanı son duyduğu şeyi siliyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

23 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Google Asistan’ın bir şeyi silmesini istediğinizde yapmanız geren tek şey  “Hey Google, bu senin için değil” komutunu vermek. Bu komut sayesinde Asistan duyduğu her şeyi hemen unutacak.

Google’ın destek sayfasına göre, Asistan verilerinizi hızlı bir şekilde silmek için “Hey Google, son konuşmamı sil”, “Hey Google, bu haftanın etkinliğini sil” veya ” Hey Google, bu senin için değil ” gibi komutları da kullanabilirsiniz.

Google, verilerinizi ve gizliliğinizi kontrol altına almanıza yardımcı olmak için bazı ciddi çabalar göstermektedir. Son zamanlarda yazılım devi, konum geçmişinizi ve etkinlik verilerinizi periyodik olarak otomatik olarak silmenizi mümkün kıldı.

Google Asistan, yakın geçmişte çocuklara hikaye anlatma ve bir tercüman modu da dahil olmak üzere birçok özellik kazandı. Birkaç değişiklikle, Windows PC’nizi kontrol etmek için Google Asistan’ı bile kullanabilirsiniz. Birçok kişi bu yararlı komuttan habersiz olacağı için bunu arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S11 Serisi 48MP Telefoto Hakkında Söylentiler Yayılıyor başlıklı makalemizde Galaxy S11 ve Telefoto hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker

" Bu komut sayesinde Google Asistanı son duyduğu şeyi siliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Bu komut sayesinde Google Asistanı son duyduğu şeyi siliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Bu komut sayesinde Google Asistanı son duyduğu şeyi siliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.