SON DAKİKA TEKNOLOJİ 20:20 Apple iPhone için iOS 13.3 Beta 4’ü Piyasaya Sürdü 17:17 Google Fiber Yalnızca Gigabit Planını Yeni Müşterilere Sunuyor 11:05 Galaxy S10 Lite ve Note 10 Lite’ın 2020’de Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor 19:19 Google’ın Fotoğraf Uygulaması Aynı Zamanda Sohbet Uygulaması Olacak 18:18 iPhone 12’nin Ekranında Parmak İzi Sensörü Olacak
SONRAKİ
Rockstar Games Kendi Launcher’ını Yayınladı Rockstar Games Kendi Launcher’ını Yayınladı
ÖNCEKİ
Pokemon Go’ya New York’tan Esinlenerek Yaratılan Canavarlar Bugün Eklendi Pokemon Go’ya New York’tan Esinlenerek Yaratılan Canavarlar Bugün Eklendi
875
324 0

Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı

Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı
Yazar: Elif Aybüke Ural

18 Eylül 2019

Geçtiğimiz haftalarda yapılan duyuru ile yeni bir görünüm kazanacağını öğrendiğimiz Steam, beklenen görüntüsüne bugün kavuştu. Yayınlanan açık beta güncellemesi sayesinde herkes bu yenilenmiş arayüzü test edebilir.

 

Güncellenmiş oyun kütüphanesini beraberinde yeni filtreleme ve düzenleme seçenekleri getirirken, sahip olduğunuz oyunların aldığı son güncellemeleri de açıklamalarıyla beraber kütüphanenizde gösteriyor. Eskisine oranla daha iyi gözüktüğü de kesin. Görünümden çok işlevselliği önemli tabi ki, o bir gerçek fakat Steam’in eski görünümü artık çağının dışında kalmıştı, bunu hepimiz kabul edebiliriz.

 

Sadece kütüphane değil, artık bağımsız oyun sayfaları da daha temiz bir görünüme sahip olmuş. İstatistiklere, tartışmalara, rehberlere ve oyun ile alakalı diğer sekmelere sayfadan sayfaya atlayarak değil, doğrudan bağlantı linkleri eklenmiş.

 

Son olarak, bu güncellemenin beta olduğunu hatırlatalım. Yani bu görünüme sahip olmak için yapmanız gereken bazı adımlar var. Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar sekmesine tıklayın, ardından Beta Katılımı yazan yerin altındaki değiştir butonuna tıklayın. Çıkan seçeneklerden Steam Beta Update’i seçerek güncellenmiş kütüphanenin tadını siz de çıkarın!

KATEGORİLER:

" Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye