Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı | Technosfer

Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı

18.09.2019
A+
A-
Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı

Geçtiğimiz haftalarda yapılan duyuru ile yeni bir görünüm kazanacağını öğrendiğimiz Steam, beklenen görüntüsüne bugün kavuştu. Yayınlanan açık beta güncellemesi sayesinde herkes bu yenilenmiş arayüzü test edebilir.

 

Güncellenmiş oyun kütüphanesini beraberinde yeni filtreleme ve düzenleme seçenekleri getirirken, sahip olduğunuz oyunların aldığı son güncellemeleri de açıklamalarıyla beraber kütüphanenizde gösteriyor. Eskisine oranla daha iyi gözüktüğü de kesin. Görünümden çok işlevselliği önemli tabi ki, o bir gerçek fakat Steam’in eski görünümü artık çağının dışında kalmıştı, bunu hepimiz kabul edebiliriz.

 

Sadece kütüphane değil, artık bağımsız oyun sayfaları da daha temiz bir görünüme sahip olmuş. İstatistiklere, tartışmalara, rehberlere ve oyun ile alakalı diğer sekmelere sayfadan sayfaya atlayarak değil, doğrudan bağlantı linkleri eklenmiş.

 

Son olarak, bu güncellemenin beta olduğunu hatırlatalım. Yani bu görünüme sahip olmak için yapmanız gereken bazı adımlar var. Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar sekmesine tıklayın, ardından Beta Katılımı yazan yerin altındaki değiştir butonuna tıklayın. Çıkan seçeneklerden Steam Beta Update’i seçerek güncellenmiş kütüphanenin tadını siz de çıkarın!

ETİKETLER: , ,
Elif Aybüke Ural
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları