SON DAKİKA TEKNOLOJİ 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER 10:00 LG W10 Alpha Sorun Şikayet Özellik
SONRAKİ
Samsung’a Lazer Otofokus Geliyor Samsung’a Lazer Otofokus Geliyor
ÖNCEKİ
Asus ROG, düşük gecikmeli kablosuz kulaklığı duyuruldu Asus ROG, düşük gecikmeli kablosuz kulaklığı duyuruldu
3748
1388 0

Call Of Duty Mobile Oyununa  Sınırlı Bir Süre İçin Zombiler Eklenecek

Call Of Duty Mobile Oyununa  Sınırlı Bir Süre İçin Zombiler Eklenecek
Yazar: Elif Aybüke Ural

26 Kasım 2019

Hareket halindeyken oynayabileceğiz Call of Duty deneyimi olan Call of Duty Mobile, yepyeni bir sınırlı zaman moduna sahip. Franchise’ın geçmişinden sevilen Zombies modu artık Android ve iOS’ta oynanabilecek durumda.

Yayıncı, Call of Duty Mobile Zombies’te yer alan özellikleri ana hatlarıyla açıkladı. Bu sınırlı süreli deneyim sizi 2008’in Savaş Görevi: Dünya Savaş Dünyasında bulunan klasik Zombies haritasının küçük bir versiyonu olan Shi No Numa’ya götürüyor. Zombilerin kilidini açmak için beşinci oyuncu seviyesine ulaşmalısın.

Call of Duty Mobile’da Zombies oynamanın iki yolu var: Baskın ve Hayatta Kalma. Hayatta kalmak, geleneksel bir Zombies deneyimini andıran sonsuz bir moddur. Raid, Call of Duty Zombies için yeni bir oyun türüdür ve burada bir dizi dalga sonunda bir patronla karşılaşırsınız. Her iki mod da Hardcore’da oynanabilir ve artan zorluk yeni ödüller ve zorluklar ortaya çıkarır. Ayrıca, Raid, tur sayısını değiştiren ve son boss2u canlandıran iki farklı zorluk ayarıyla birlikte geliyor: Normal ve Kahramanca. Call of Duty Mobile’daki Zombiler, önceki Call of Duty oyunlarında Zombies oynayanlar için tanıdık bir deneyim.

Call of Duty Mobile, ilk haftasında 100 milyondan fazla insanın oyunu indirmesiyle tarihin en büyük mobil oyun lansmanını yaptı. Oyun da yavaşlıyor gibi görünmüyor, çünkü sürekli indirmeleri şimdi Pokemon Go’nun arkasına yerleştirildi. Call of Duty Mobile incelememizde “Esnek ve kullanımı kolay bir kontrol şeması, kontrolör desteğinin eksikliğini azaltıyor ve Black Ops ile Modern’in en iyi modlarını kutladığını söylüyor. ‘’

 

Bir önceki yazımız olan Meizu Note 9 Özellikleri Sorun Şikayet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKU  Suni Deriden Telefon Kılıfı
KATEGORİLER:


" Call Of Duty Mobile Oyununa  Sınırlı Bir Süre İçin Zombiler Eklenecek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Call Of Duty Mobile Oyununa  Sınırlı Bir Süre İçin Zombiler Eklenecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Call Of Duty Mobile Oyununa  Sınırlı Bir Süre İçin Zombiler Eklenecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.