SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir 18:30 Son Şans: Apple Watch için Bu Lüks Deri Bantlarında% 25 İndirim 16:16 Twelve South Aksesuarlarında% 20 İndirim
SONRAKİ
PC’de PUBG’ye Bir Klan Sistemi Geliyor  PC’de PUBG’ye Bir Klan Sistemi Geliyor 
ÖNCEKİ
Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor
3370
1248 0

Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip

Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip
Yazar: Elif Aybüke Ural

11 Kasım 2019

Apple, yeni Mac Pro’nun bu düşüşün yanı sıra ne zaman piyasaya çıkacağını söylemeyecek, ancak ilk benimseyenlerden biri yakınlaştığını ima etmiş olabilir. DJ Calvin Harris, müzik prodüksiyonunun bir parçası olarak zaten Apple’ın iş istasyonuna sahip olduğunu gösteren çoklu Instagram hikayeleri yayınladı. Gören herkesi şaşırtmasına rağmen konuşmadı.

Görüşme, Apple’ın “Apple ürün ekibinden sürprizlerle” geçtiği Final Cut Pro X zirvesine katılmasından birkaç gün sonra gerçekleşti. Mac Pro demoları veya haberleri içerip içermediği belli değil, ancak zamanlamanın göz ardı edilmesi zor. Mac Pro kısa süre önce FCC onayını aldı, bu yüzden geri alamadı.

Apple’ın böyle bir şey yapması şok edici olmaz. Yeni Mac Pro ve eşleşen Pro Display XDR, Apple’ın yaratıcı dünyaya etkin bir şekilde tercih ettiği bir ürün. 2013 Mac Pro ve diğer kararların, masaüstünde genişleyen ve kolayca değiştirilebilen parçalarla gelişen profesyonelleri etkilediğinin bir göstergesi. Eğer Apple bu insanları geri kazanacaksa, Mac Pro’nun gerçek dünyadaki durumlarda – dans müziği stüdyoları dahil – uygulanabilir olduğunu göstermesi gerekiyor.

 

" Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye