SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
PC’de PUBG’ye Bir Klan Sistemi Geliyor  PC’de PUBG’ye Bir Klan Sistemi Geliyor 
ÖNCEKİ
Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor
3918
1451 0

Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip

Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip
Yazar: Elif Aybüke Ural

11 Kasım 2019

Apple, yeni Mac Pro’nun bu düşüşün yanı sıra ne zaman piyasaya çıkacağını söylemeyecek, ancak ilk benimseyenlerden biri yakınlaştığını ima etmiş olabilir. DJ Calvin Harris, müzik prodüksiyonunun bir parçası olarak zaten Apple’ın iş istasyonuna sahip olduğunu gösteren çoklu Instagram hikayeleri yayınladı. Gören herkesi şaşırtmasına rağmen konuşmadı.

Görüşme, Apple’ın “Apple ürün ekibinden sürprizlerle” geçtiği Final Cut Pro X zirvesine katılmasından birkaç gün sonra gerçekleşti. Mac Pro demoları veya haberleri içerip içermediği belli değil, ancak zamanlamanın göz ardı edilmesi zor. Mac Pro kısa süre önce FCC onayını aldı, bu yüzden geri alamadı.

Apple’ın böyle bir şey yapması şok edici olmaz. Yeni Mac Pro ve eşleşen Pro Display XDR, Apple’ın yaratıcı dünyaya etkin bir şekilde tercih ettiği bir ürün. 2013 Mac Pro ve diğer kararların, masaüstünde genişleyen ve kolayca değiştirilebilen parçalarla gelişen profesyonelleri etkilediğinin bir göstergesi. Eğer Apple bu insanları geri kazanacaksa, Mac Pro’nun gerçek dünyadaki durumlarda – dans müziği stüdyoları dahil – uygulanabilir olduğunu göstermesi gerekiyor.

 

Bir önceki yazımız olan Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor başlıklı makalemizde apple, arcade ve Pokemon hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Nvidia, Oyunlardaki Çökme Sorunun Düzelten Hotfix Yayınlandı

" Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.