Cooler Master COSMOS C700P Black Edition Modelini Tanıtıldı | Technosfer

Cooler Master COSMOS C700P Black Edition Modelini Tanıtıldı. İşte Özellikleri

29.07.2019
A+
A-

En iyi kasa üreticilerinden bir tanesi olan Cooler Master en yeni Cosmos modelini tanıttı. Yeni Cosmos modelinin ismi ise C700P Black Edition oldu.

En iyi kasa üreticilerinden bir tanesi olan Cooler Master en yeni Cosmos modelini tanıttı. Yeni Cosmos modelinin ismi ise C700P Black Edition oldu.
C700P modeli üzerinden geliştirmeler sayesinde geliştirilen C700P Black Edition, C700P modelinin iç ve dış geliştirmeler ve siyah mat rengine sahip.

Cooler Master Cosmos C700P Black Edition Özellikleri

· COSMOS C700P Black Edition – Orjinal C700P ile ilgili geliştirmeler, tümü mat siyah PSU kapağı, radyatör destekleri, ince ızgaralı paneller, kablo kapak sistemi ve ekstra bir arka panel içerir.

· Çok Yönlü Düzen – Benzersiz çerçeve tasarımı ve 3 farklı şekilde yerleştirilebilir iç düzen.

· Gelişmiş Kablo Yönetim Sistemi – Dahili 3 kablo kapağı, SSD diskleri veya sıvı rezervuarı kablo plakalarının üzerine monte edilebilir.

· Farklı Sıvı Soğutma Desteği – Düz radyatör braketi tasarımı, çerçevenin üstüne, önüne veya altına monte edilebilen sıvı soğutma için çok yönlülük sunar. İçerdiği iki braketin her biri 420mm’lik radyatör destekler.

· Kavisli Temperli Cam Yan Panel – İki kavisli kenarı olan hafif renkli temperli cam yan panel, sisteminizin görüntüsünün en iyi şekilde gösterir.

· RGB Aydınlatma ve Senkronizasyon – Aydınlatma modlarını değiştirerek veya aydınlatma sistemini anakart ile senkronize ederek RGB aydınlatmaları güç panelinden kontrol edilebilir.

· Geniş Bağlantı Arayüzü – Gelişmiş I/O panelinde USB 3.1 (Gen2) C tipi bağlantı noktası, dört USB 3.0 bağlantı noktası, bir fan hızı kontrol düğmesi ve RGB kontrol düğmesi bulunur.

2007 yılından veri Cosmos serisi üreten Cooler Master, yeni modeli için gelişmiş yapı özelliği uyumluluğu sayesinde depolama ve iyileştirme seçenekleri için şahane tasarlanmış. Soğutma ve montaj için her şeyi düşünülen model de PSU için alt bölme çekmeceli bir sistem hazırlanmış.

Cooler Master Cosmos C7 0P Black Edition Görselleri

Furkan Yurdakul
Furkan Yurdakul
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu Furkan, yazılım ve donanım tutkusunu technosfer.com.tr ailesine haber niteliği taşıyan içerikler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları