SON DAKİKA TEKNOLOJİ 20:03 MSI Creator X299 Anakart Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 19:49 MSI Creator TRX40 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 14:00 Xiaomi Mi 10 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:50 LG K61 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:43 LG K51S Sorun Şikayet ve Teknik Özellikleri
SONRAKİ
Huawei Mate 20 Pro Sorun Şikayet Özellik Huawei Mate 20 Pro Sorun Şikayet Özellik
ÖNCEKİ
Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
1099
407 0

Direckt Mesajlı Instagram PWA geliyor

Direckt Mesajlı Instagram PWA geliyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

23 Aralık 2019

Microsoft, Aşamalı Web Uygulamalarını Microsoft Mağazası üzerinden başlatma planlarını ilerletmekte. Twitter geçen yıl PWA uygulamasını yayınladı ve şimdi ise sıra Instagram’da.

Instagram’ın sahibi Facebook daha önce masaüstü uygulaması için OSMeta sistemini kullanmıştı ve şimdi Microsoft Mağazasına Instagram için OSMeta sistemini kullanacak. 

Bilmeyenler için Aşamalı Web Uygulamaları (veya PWA’lar) yerel uygulamalar gibi davranan web siteleri ve uygulamalardır. Ağ olmadığında yüklenebilir, kullanıcılara yerel benzeri bir deneyim sunarken bir şeyler senkronize edebilir ve sorunsuz bir şekilde çalışırlar.

Windows PC’lerde PWA masaüstü uygulaması rotasını izleyen Instagram, aktif gelişimi sağlayacaktır. Mevcut uygulama, yeni özellikler almak için sıklıkla güncellenir. Ancak, Windows’ta Instagram kullananlar direkt mesajlaşma gibi özellikleri şuanlık kullanamıyor fakat gelecek olan PWA ile bu sorun ortadan kalkacak ve Instagram’ı tamamen aktif olarak kullanabileceğiz.
Doğrudan Mesajlaşma birçok kullanıcı için vazgeçilmez bir özelliktir. Umarım Instagram önümüzdeki aylarda web sitesine Doğrudan Mesajlaşma bölümünü ekler, böylece herkes buna masaüstü uygulaması aracılığıyla da erişebilir.

Bir önceki yazımız olan Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz başlıklı makalemizde Abonelik, Düzenleme ve PocketTube hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Dünya Çapında Hızla Yayılan TikTok Uygulaması Facebook’u Korkutmalı mı?


" Direckt Mesajlı Instagram PWA geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Direckt Mesajlı Instagram PWA geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Direckt Mesajlı Instagram PWA geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.