SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
The Simpsons Dizisi Bu Sezon da İptal Edilmedi The Simpsons Dizisi Bu Sezon da İptal Edilmedi
ÖNCEKİ
MacBook ve iPad ‘i Daha Güzel Hale Gelebilir MacBook ve iPad ‘i Daha Güzel Hale Gelebilir
4544
1683 0

Disney+ Lansmandan Beri İlk Defa Büyük İndirimini Yaptı

Disney+ Lansmandan Beri İlk Defa Büyük İndirimini Yaptı
Yazar: Elif Aybüke Ural

4 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Disney, yeni hizmete yıllık abonelik ücretini yalnızca kısa süreliğine 69,99 $ ‘dan 59,99 $’ a düşürüyor. Bu, hizmetin başlamasından bu yana Disney’in sunduğu ilk büyük Disney + anlaşması.

Disney+’ın bir aydan daha az bir süre önce piyasaya sürüldüğü göz önünde bulundurulduğunda bu gelişme oldukça şaşırtıcı bir gelişme. Ancak sizi bu hizmetin değerli olduğuna ikna etmek için 7 günlük bir ücretsiz deneme süresine ihtiyacınız yoksa bu fırsattan yararlanmayı isteyebilirsiniz. Çünkü önümüzdeki aylarda ne zaman indirim yapıp yapmayacağı bilinmiyor.

Marvel ve Star Wars gibi büyük yapımlar dahil olmak üzere 600’den fazla klasik TV dizisi ve filmi ile birlikte aynı zamanda Mandaloryalı gibi birçok orijinal diziye de ev sahipliği yapıyor. The Falcon and the Winter Soldier tam olarak ne zaman çıkacağına dair belli bir çıkış tarihi yok. Ancak bu yapımların 2020’nin sonunda gelmesi bekleniyor. Bu noktada, bir başka Disney+ yılı için 69,99 $ ödemek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Bir anlaşma yoksa mevcut aboneler için o zaman yayınlanacak.

 

Bir önceki yazımız olan MacBook ve iPad 'i Daha Güzel Hale Gelebilir başlıklı makalemizde apple, led ve macbook hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Airbnb İngiltere Vergi Makamları Tarafından Denetlendi

" Disney+ Lansmandan Beri İlk Defa Büyük İndirimini Yaptı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Disney+ Lansmandan Beri İlk Defa Büyük İndirimini Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Disney+ Lansmandan Beri İlk Defa Büyük İndirimini Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.