SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
ÖNCEKİ
PS5 , Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir PS5 , Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
2614
968 0

Doğrudan iPhone ‘unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin

Doğrudan iPhone ‘unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin
Yazar: Elif Aybüke Ural

9 Aralık 2019

Podcasting ve vlogging çağımızın platformlarından biridir. Dolayısıyla, insanlara ulaşmak istiyorsanız, yüksek kalitede ses ve videoyu kolayca kaydedebilmek istemeniz doğal. iPhone cihazlarımız zaten harika video kaydı yapıyor. Ancak küçük dahili mikrofon kaliteli ses ile mücadele ediyor. İşte bu kompakt yoğunlaştırıcı  iPhone mikrofonun girdiği yer.

Shure MV88, iPhone’unuza doğrudan bir Lightning konektörü ile bağlanır. Anında sınıfının en iyisi stereo ses ekler. Yönü, dahili tilt ve dönüş ile, konuşma kaydetme, şarkı, akustik enstrümanlar ve diğer genel senaryolar için önceden ayarlanmış ayarlarla kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca dayanıklı metal yapı, zorlu koşullara dayanacak şekilde alan okumasını yapar. Bu, röportaj, müzikal bir performans veya sesin önemli olduğu herhangi bir şey olsun. Videolarınıza kristal netliğinde ses eklemenin kolay bir yoludur. Entegre ShurePlus MOTIV Video ve Ses uygulamaları, ekran ölçümünü, kontrolleri ve diğer özelleştirmeleri ekleyerek içeriğinizin ihtiyaç duyduğu ses ayarlarını tam olarak arayabilmenizi sağlar.

Bir önceki yazımız olan Apple Watch için Bu Lüks Deri Bantlarında %25 İndirim başlıklı makalemizde apple ve maç hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  2019'un İlk Çeyreğinde Giyilebilir Teknolojide Lider Değişmedi
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Doğrudan iPhone ‘unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Doğrudan iPhone ‘unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Doğrudan iPhone ‘unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.