SON DAKİKA TEKNOLOJİ 20:03 MSI Creator X299 Anakart Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 19:49 MSI Creator TRX40 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 14:00 Xiaomi Mi 10 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:50 LG K61 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:43 LG K51S Sorun Şikayet ve Teknik Özellikleri
SONRAKİ
Call of Duty: Mobile’a Zombi Modu Geldi Call of Duty: Mobile’a Zombi Modu Geldi
ÖNCEKİ
Yeni Borderlands 3 Story DLC Gelecek Ay Piyasaya Sürülecek Yeni Borderlands 3 Story DLC Gelecek Ay Piyasaya Sürülecek
3232
1197 0

Elektrikli Bisikletler Bu Kış NYC’ye Geri Dönüyor

Elektrikli Bisikletler Bu Kış NYC’ye Geri Dönüyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

26 Kasım 2019

Elektrikli Citi Bisikletin geri dönüşü çok yakın! Binlerce pedalla çalışan elektrikli bisiklet, geçen Nisan ayında hizmete girdiğinde beklenenden daha sert frenler nedeniyle “düzinelerce” insanın yaralanmasından sonra piyasadan kaldırıldı. Ancak şimdi frenler sabitlendi ve bu kıştan itibaren şehir genelinde docking istasyonlarında yüzlerce e-bisiklet görünmeye başlayacak. Haber, e-bisikletlerin San Francisco’ya geri döndüğünü belirten benzer bir duyuru yaptı. Ancak birkaç batarya patlaması da bu bisikletleri hizmet dışı bıraktı.

New York’taki Citi Bike ve San Francisco’nun Bay Wheels’ı, Lyft’e ait ulusal bir bisiklet paylaşım şirketi olan Motivate tarafından işletilmektedir. Citi Bike, bisikletlerin fren kurulumunu yeniden tasarladığını ve şimdi farklı bir batarya tedarikçisi ile çalıştığını söyledi.

Citi Bike bir blog yazısında, “Bu kış başlangıçta birkaç e-bisiklet çıkarmayı planlıyoruz ve giderek daha büyük bir filoya çıkacağız” dedi. “Gecikme için üzgünüz ve sabrınız için teşekkür ederiz.”

Citi Bike ayrıca bu yılın başlarında yapılan tüm e-bisiklet kiralamalarına uyguladığı 2 dolarlık sabit ücretten kurtuluyor ve bunun yerine binicileri yalnızca bisiklet süreleri boyunca ücretlendirilecekleri bir uygulama getiriliyor.

E-bisiklet kiralama için yeni fiyat, yıllık üyeler için dakika başına 0,10 dolar, üye olmayanlar için dakika başına 0,15 dolar. Üyelerin ücretleri ayrıca 45 dakika veya daha kısa bir sürede Manhattan dışında başlayan veya biten yolculuklar için $ 2 ile sınırlandırılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Borderlands 3 Story DLC Gelecek Ay Piyasaya Sürülecek başlıklı makalemizde Borderlands, pc ve PS4 hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Windows 10 Pro’yu Bugüne Özel Olarak Yarı Fiyatına Satın Alın
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Elektrikli Bisikletler Bu Kış NYC’ye Geri Dönüyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Elektrikli Bisikletler Bu Kış NYC’ye Geri Dönüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Elektrikli Bisikletler Bu Kış NYC’ye Geri Dönüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.