SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Intel’in 1TB 600p NVMe Sürücüsü Şu Anda Sadece 589 TL Intel’in 1TB 600p NVMe Sürücüsü Şu Anda Sadece 589 TL
ÖNCEKİ
Airbus Şirketi VPN Aracılığıyla Hacklendi Airbus Şirketi VPN Aracılığıyla Hacklendi
1266
469 0

Epic Games Store’a Yeni Bir Vitrin Görünümü Geliyor

Epic Games Store’a Yeni Bir Vitrin Görünümü Geliyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

28 Eylül 2019

Epic Games Store, bu ay içinde kütüphaneye liste görünümü, oynayış süresi gibi gözle görülür bazı geliştirmelerle donatıldı. Bunan yanı sıra oyunları topluca bir paket halinde satın alabileceğin bundlelar da, Batman üçlemesinde görüldüğü gibi, resmi olarak mağazada yerini almaya başladı ve oyunlara güncelleme geldiğinde daha ufak boyutta indirme yapacağınız paket boyutu yeniliği de yeni özellikler arasındaydı.

Bugüne kadar yapılan tüm güncellemeler Epic Games Store için güzel gelişmelere yol açtı fakat firma bundan da büyük yeniliklerin yolda olduğunu bugün duyurdu. Yapılan açıklamaya göre EGS geliştiricileri şu anda mağaza için küratör koleksiyonu ve yepyeni fonksiyonları destekleyecek yeni bir mağaza vitrini geliştiriyorlar.

Epic Games konuyla ilgili, “Trend olan oyunları görebilecek, türe ve daha başka özelliklere göre oyunları sıralayabilecek ve böylelikle sevdiğin oyunlara daha hızlı kolay erişeceksiniz,” açıklamasında bulundu.

Bir önceki yazımız olan Airbus Şirketi VPN Aracılığıyla Hacklendi başlıklı makalemizde airbus, hack ve siber saldırı hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  16 Eylül’e Kadar Steam’de Ücretsiz

" Epic Games Store’a Yeni Bir Vitrin Görünümü Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Epic Games Store’a Yeni Bir Vitrin Görünümü Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Epic Games Store’a Yeni Bir Vitrin Görünümü Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.