SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Grandia 1 ve 2 HD Remastered PC’de Gelecek Ay Yerini Alacak Grandia 1 ve 2 HD Remastered PC’de Gelecek Ay Yerini Alacak
ÖNCEKİ
Borderlands 3, 2K’ın PC’de En İyi Satış Yapan Oyunu Oldu Borderlands 3, 2K’ın PC’de En İyi Satış Yapan Oyunu Oldu
1169
433 0

Epic Store Kütüphanesine Liste Görünümü Geldi

Epic Store Kütüphanesine Liste Görünümü Geldi
Yazar: Elif Aybüke Ural

24 Eylül 2019

Bu hafta bir güncelleme yayınlayarak kütüphanesini büyük ölçüde yenileyen Steam’den sonra, şimdi de Steam kadar büyük olmasa da Epic Games de kütüphanesine yeni bir özellik ekledi; artık bir liste görünümü var.

Steam kadar kapsamlı bir güncelleme olmayan Epic Games Launcher’ın yeni listeleme sistemi oldukça basit. Oyunlarınızı alfabetik olarak ya da en yeniden en eskiye göre sıralayabilirsiniz. Yani yeni aldığınız bir oyun kütüphanenizin en üstünde yerini alır. Bunun yanı sıra kurulmuş ve kurulmamış diye oyunları da filtreleyebilirsiniz.

Ayrıca, gelen tek özellik bu değil. Yeni güncelleme ile gelen bir diğer özellik ise oyun süresini takip etmek. Tıpkı Steam’de olduğu gibi, artık oynadığınız oyunda kaç saat harcadığınızı görebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Borderlands 3, 2K'ın PC'de En İyi Satış Yapan Oyunu Oldu başlıklı makalemizde 2K, Borderlands ve Epic Games Store hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Steam'in Keşfet Özelliğine Gelen Yeni Güncelleme Bağımsız Geliştiricilerin İşini Zorlaştırıyor

" Epic Store Kütüphanesine Liste Görünümü Geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Epic Store Kütüphanesine Liste Görünümü Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Epic Store Kütüphanesine Liste Görünümü Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.