SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Logitech, 89 Milyon Dolara Streamlabs’i Satın Aldı Logitech, 89 Milyon Dolara Streamlabs’i Satın Aldı
ÖNCEKİ
Chrome, Firefox ve Cloudflare HTTP/3 Korumasını Sistemlerine Ekledi Chrome, Firefox ve Cloudflare HTTP/3 Korumasını Sistemlerine Ekledi
1153
427 0

EpicStore Games Bu Hafta da Metro 2033 Redux ve Eyerthing’i Ücretsiz Dağıtıyor

EpicStore Games Bu Hafta da Metro 2033 Redux ve Eyerthing’i Ücretsiz Dağıtıyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

29 Eylül 2019

Geçtiğimiz hafta Batman Arkham ve Lego Batman üçlemelerini vererek oyuncuları oyuna doyuran Epic Games, bu hafta yine birbirinden güzel oyunlar vermeye devam ediyor. Dmitry Glukhovsky’nın romanları temel alınarak geliştirilen, Metro serisinin ilk halkası Metro 2033 oyunun grafikleri yenilenmiş sürümü Redux’u bu hafta Epic Games Store üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz.

Bir diğer oyunumuz biraz daha ilginç. Everything adı verilen bu oyunda, evren biz oluyoruz ve hayvanlardan bitkilere, bitkilerden gezegenlere ve gezegenlerden galaksilere her şeyin yerine geçebiliyoruz. Birçok kurumdan ödülle dönen Everything’de, dış ve iç uzayda seyahat ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Chrome, Firefox ve Cloudflare HTTP/3 Korumasını Sistemlerine Ekledi başlıklı makalemizde chrome, firefox ve google hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Loot Box Sisteminin Yasaklanması İsteniyor

" EpicStore Games Bu Hafta da Metro 2033 Redux ve Eyerthing’i Ücretsiz Dağıtıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere EpicStore Games Bu Hafta da Metro 2033 Redux ve Eyerthing’i Ücretsiz Dağıtıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda EpicStore Games Bu Hafta da Metro 2033 Redux ve Eyerthing’i Ücretsiz Dağıtıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.