SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Microsoft Outlook’u Progressive Web Uygulamasına Dönüştürdü Microsoft Outlook’u Progressive Web Uygulamasına Dönüştürdü
ÖNCEKİ
Acer’ın Predator Triton 700 Oyun Bilgisayarı 999 Dolar Acer’ın Predator Triton 700 Oyun Bilgisayarı 999 Dolar
2233
827 0

Facebook, Beat Sabre’nin Geliştirme Stüdyosunu Satın Alıyor

Facebook, Beat Sabre’nin Geliştirme Stüdyosunu Satın Alıyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

28 Kasım 2019

Facebook, popüler ve mükemmel sanal gerçeklik ritim oyunu Beat Sabre’nin geliştiricisi Beat Games’i satın alıyor. TechCrunch, Beat Games’in bağımsız olarak çalışmaya devam edeceğini ancak Facebook’un VR oyun grubu Oculus Studios’un bir parçası olacağını bildirdi. Bir blog yazısında, Oculus içerik direktörü Mike Verdu, oyunun tüm platformlarda yayınlanmaya devam edeceğini ve stüdyo güncellemeleri veya müzik paketleri gibi yeni içerikler için Oculus kulaklıklarına öncelik vermeyeceğini söyledi.

Oculus, temel olarak bu satın alma işlemini, daha önce Hiperbolik Manyetizma olarak bilinen küçük bir stüdyo olan Beat Games’i sunmanın bir yolu olarak tanımlamaktadır.  Şirket ayrıca Aralık ayında 360 derecelik yeni bir oyun modu da gönderiyor.

Beat Dance Saber – Dance Dance Revolution ile 2018’de piyasaya sürülen bir ışın kılıcı düello arasındaki bir tür çarpı şmadır Basit, hafif ve alması kolay, ancak ustalaşması zor. Ayrıca şu anda Oculus Rift ve Quest dahil olmak üzere tüm büyük high-end VR platformlarında mevcuttur.

Oculus, birçok Rift ve Quest’e özel içeriğe fon sağladı, ancak bir çapraz platform oyununun bu edinimi, genel stratejisinin bir parçası değil. Yine de, diğer büyük şirketlerin yaptığı bir şey. Etkin bir VR donanım dalına sahip olmayan Google, boyama yazılımı Tilt Brush’ı ve Job Simulator ve Vacation Simulator, Owlchemy Labs’ın arkasındaki stüdyosu satın aldı.

" Facebook, Beat Sabre’nin Geliştirme Stüdyosunu Satın Alıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook, Beat Sabre’nin Geliştirme Stüdyosunu Satın Alıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Facebook, Beat Sabre’nin Geliştirme Stüdyosunu Satın Alıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye