SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Samsung PlayGalaxy Link PC Oyunlarını Galaxy Tefonunuza Yansıtmanın Başka Bir Yoludur Samsung PlayGalaxy Link PC Oyunlarını Galaxy Tefonunuza Yansıtmanın Başka Bir Yoludur
ÖNCEKİ
Dronunuzu İngiltere’de Tescil Ettirmek İçin Son Tarih Dronunuzu İngiltere’de Tescil Ettirmek İçin Son Tarih
2114
783 0

Facebook ve Instagram’da Büyük Şükran Gününden Sonra Yedekleme

Facebook ve Instagram’da Büyük Şükran Gününden Sonra Yedekleme
Yazar: Elif Aybüke Ural

30 Kasım 2019

Perşembe günü Şükran Günü fotoğraflarını paylaşmaya çalışıyorsanız, hem Facebook hem de Instagram’ın bugün erken saatlerde kesintili kesintilere maruz kaldığını fark etmiş olabilirsiniz. 

Neyse ki, Facebook, Instagram’ın yanı sıra ana sosyal ağına geri yüklenen hizmet olduğunu söylüyor. Fotoğraf paylaşım servisi duyuruyu Twitter’da yaptı, bir Facebook sözcüsü USA Today’e “Bugünün erken saatlerinde insanlar Facebook’un uygulama ailesine erişmekte sorun yaşadılar. Sorun o zamandan beri çözüldü, herkes için yüzde 100’e geri döndük ve herhangi bir rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. ”

Facebook öğleden sonra, hizmetlerine erişime geri dönmeye başladığını söyledi. Bir Facebook sözcüsü CNBC’ye verdiği demeçte, “Bugün erken saatlerde, merkezi yazılım sistemlerimizden birindeki bir sorun, birçok insanın Facebook’un uygulama ailesine erişmekte zorlanmasına neden oldu” dedi.

Kullanıcılar, Facebook’a gönderemediklerini veya Instagram’da hikayeleri göremediklerini söyleyerek, tüm dünyada yaygın bir sorun bildirileri oldu. Messenger ile ilgili bazı problem raporları bile vardı.

Amerika’nın bugün tatilde olduğu göz önüne alındığında, kesinlikle sosyal medya üzerindeki kesintiler için uygun bir zaman değil, ancak sorunların devam etmesi sadece birkaç saat sürüyor.

Facebook, Instagram ve WhatsApp, bu yılın başlarında Mart ayındaki en kötü kesintilerini yaşadılar ve sonunda 24 saatten fazla süren bir “sunucu yapılandırma değişikliğine” bağlı sorunlar yaşadılar. Bu sorunların uzun sürmemesi için ellerinden geleni  yapacaklarını duyurdular.

 

" Facebook ve Instagram’da Büyük Şükran Gününden Sonra Yedekleme konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook ve Instagram’da Büyük Şükran Gününden Sonra Yedekleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Facebook ve Instagram’da Büyük Şükran Gününden Sonra Yedekleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye