SON DAKİKA TEKNOLOJİ 20:03 MSI Creator X299 Anakart Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 19:49 MSI Creator TRX40 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 14:00 Xiaomi Mi 10 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:50 LG K61 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:43 LG K51S Sorun Şikayet ve Teknik Özellikleri
SONRAKİ
Brooklyn Nine-Nine 8.Sezon Onayını Aldı Brooklyn Nine-Nine 8.Sezon Onayını Aldı
ÖNCEKİ
Çocuk Sosyal Medya Hesapları Yasaklandı Çocuk Sosyal Medya Hesapları Yasaklandı
3650
1352 0

Fortnite’ın Android Yükleyicisi Şimdi Epic Mobil Oyunlarda

Fortnite’ın Android Yükleyicisi Şimdi Epic Mobil Oyunlarda
Yazar: Elif Aybüke Ural

16 Kasım 2019

Fortnite’ın ikinci bölümünün yayınlanmasından birkaç hafta sonra, geliştirici Epic küçük bir değişiklik yaptı: Android için Fortnite yükleyici, Epic Games App olacak şekilde güncellendi. Bir zamanlar Fortnite’ı güncel tutmanın bir aracı olan şey şimdi şirketin kendi mobil oyunlarını dağıtması için bir yol haline geldi. Bugün Epic, Samsung Galaxy’de ve Epic Games Uygulamasında PC, iOS ve Android’de bulunan Battle Breakers adlı çapraz platform unvanı uygulamasıyla ikinci oyununu başlatıyor.

Oyun bir rol yapma oyunudur. Öncelikle oyunda uzaydan gelen canavarlar teknografik kristalde dünyanın en büyük kahramanlarını yakalıyor. Oyuncular 1.000’den fazla zindanda kullanmak için bu karakterleri kaydedebilir ve toplayabilirler. Tıpkı Fortnite gibi, Epic, oyunun şirkette “küçük bir ekip tarafından tutku projesi olarak inşa edildiğini” söyledi.

Epic Games Store ilk Aralık ayında piyasaya sürüldü. Epic, Fortnite yükleyicisini Android’de oyun oynamak için bir zorunluluk haline getirerek milyonlarca telefona ulaştı. Uygulamayı yeniden markalandırarak, artık oyunları platformda dağıtmak için güçlü bir araca sahip.

Epik kurucusu Tim Sweeney, geçmişte mobil uygulama mağazalarından hoşlanmadığını, özellikle de Google’ın ve Apple’ın satıştan aldığı yüzde 30’luk kesimi açıkça ifade etti. “Yüzde 30’luk mağaza vergisi, oyun geliştiricilerin yüzde 70’inin oyunlarını geliştirmek, işletmek ve desteklemek için gereken tüm masrafları karşılaması gereken bir dünyada yüksek bir maliyettir” dedi. Google Play’de erişilebilir değil. “Yüzde 30’u, ödeme işleme, indirme bant genişliği ve müşteri hizmetleri gibi bu mağazaların gerçekleştirdiği hizmetlerin maliyetine orantısız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Sosyal Medya Hesapları Yasaklandı başlıklı makalemizde Çocuk, İstismar ve Sosyal Medya hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Playstation Store indirimleri sona eriyor
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Fortnite’ın Android Yükleyicisi Şimdi Epic Mobil Oyunlarda konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Fortnite’ın Android Yükleyicisi Şimdi Epic Mobil Oyunlarda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Fortnite’ın Android Yükleyicisi Şimdi Epic Mobil Oyunlarda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.