Galaxy A90'nın ismi görüntülendi | Technosfer

Galaxy A90’nın ismi görüntülendi

13.03.2019
A+
A-

Samsung Galaxy A90, Samsung’un hediye sayfasında görüntülendi. İşte Galaxy A90’nın bilinen tüm sızıntıları.

Galaxy A90’nın ismi görüntülendi

Samsung’un orta segmen için özel geliştirdiği A serisi akıllı telefonlara bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. ABD’de Samsung kullanıcıları için hazırlanan Asphalt 9 hediye sayfasında Galaxy A90 model akıllı telefonun ismi de geçiyor. Bu isimin görüntülenmesiyle Samsung’un yeni akıllı telefonu resmi olmasa da doğrulanmış oldu.

Model hakkında çok fazla bir sızıntı olmasa da bazı yerlerde Oppo N1 benzeri bir kameraya sahip olacağı düşünülmekte. Peki bu Oppo N1 telefonunun kamerası nasıl? Çentiksiz bir yapısı olsa da döndürülebilir bir kameraya sahip. Fakat Samsung böyle riskli bir işe girer mi orasını bilemiyoruz.

galaxy-a90nin-ismi-goruntulendi2

galaxy-a90nin-ismi-goruntulendi2

Şimdilik hazırlanan sayfada Asphalt 9 hediye edileceğini düşünürsek orta segmentin üst noktasında ve üst segmentin bir altında donanım gücüne sahip olabilecek telefonu şimdilik resmi olarak ne tasarımı ne de özellikleri Samsung tarafından paylaşılmış durumda.

Furkan Yurdakul
Furkan Yurdakul
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu Furkan, yazılım ve donanım tutkusunu technosfer.com.tr ailesine haber niteliği taşıyan içerikler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları