SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Apple Park , Toys for Tots Evine Ev Sahipliği Yapacak Apple Park , Toys for Tots Evine Ev Sahipliği Yapacak
ÖNCEKİ
Apple TV artık Dolby Vision’da yer almıyor Apple TV artık Dolby Vision’da yer almıyor
3594
1331 0

Game Of Thrones Hayranlarına Müjde

Game Of Thrones Hayranlarına Müjde
Yazar: Elif Aybüke Ural

8 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Game of Thrones, bu yılın başlarında HBO’daki sekiz sezonluk destansı çalışmasının sona erdi. Seri artık geçmişte kaldı. Ancak bu hayranların hem küçük ekranda hem de Game Of Thrones hikayesine olan bağlılıklarının daha az yoğun olduğu anlamına gelmiyor.

Geçen sezonlarda yaşanan kayıplar ve maceralar izleyicileri ekran başına kitlemişti. Bu nedenledir ki son sezon izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Ancak HBO bizleri maalesef büyük bir hüsran ile karşı karşıya bıraktı.

Gerçekten de, hayranların burada dört gözle bekleyecekleri çok şey var. Çünkü HBO sadece en az bir prequel serisi hazırlamıyor, House of the Dragon, ama biz hala George R.R.’yi bekliyoruz. Martin’in serideki son iki kitabı gelecek – The Winds of Winter ile gelecek. Gelecek iki bülten etrafındaki heyecanın sebebinin bir kısmı, GoT Sezon 8’de gördüğümüz hikayenin daha kapsamlı bir versiyonunu söyleyecek olmalarıdır.

Ancak bazı ipuçları Thrones hayranlarının The Winds  of Winter’ın yakında yayınlanacağı düşünülüyor.

Böyle bir ipucu, Martin’in web sitesindeki georgerrmartin.com adresindeki “Sonraki Yayın” bölümünü içermektedir. Ana sayfanın sol tarafında, hayranları “kısa süre sonra tekrar kontrol etmeye” teşvik eden bir mesaj (birazdan birkaç gün önce orada olmayan bir mesaj) da göreceksiniz. Belki de büyük bir güncelleme yaklaşıyor.

Bu arada, kartal gözlü taraftarlar da şunu fark etti: www.thewindsofwinter.com web sitesinin etki alanının sahibi, son günlerde el değiştirmiş görünüyor. Sitenin kullanıma sunulmak üzere hazır olup olmadığını görmek isteyeceğiniz türden bir şey değil mi?

Bunların hepsi oldukça ilginç ve kesinlikle  mantıklı geliyor. Bununla birlikte, Comicbook.com’daki kişiler tarafından öne sürülen alternatif bir teoriyi not etmeliyiz ki bu, siteyi alma ve hayranlarını bir GoT hayranı gibi gösterme fırsatından yararlanan birinin sonucu olabileceğini söylüyor.

OKU  İşte HBO Max’in Görünümü

Bir önceki yazımız olan Google Haritalar ’a Yeni Özellik Geliyor başlıklı makalemizde Google haritalar hakkında bilgiler verilmektedir.

" Game Of Thrones Hayranlarına Müjde konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Game Of Thrones Hayranlarına Müjde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Game Of Thrones Hayranlarına Müjde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.