Gears 4'ün Destek Rüzgarı Düşüşte | Technosfer

Gears 4’ün Destek Rüzgarı Düşüşte

29.08.2019
A+
A-
Gears 4’ün Destek Rüzgarı Düşüşte

Gears 5 yakında geliyor ve bu önceki oyun olan Gears of War 4’ün bitmesinin yaklaştığı anlamına geliyor. Bir blog paylaşımında, geliştirici The Coalition diyor ki ” bu oyuna hoşçakal demek için ‘tatlı-acı’ bir an.”. Fanların hatırlayabileceği gibi, Gears of War 4 The Coalition’ın oyunun serisini Epic’ten aldıktan sonraki geliştirdiği ilk yeni oyundu.

“Gears 4’ün kazandırdıklarından inanılmaz derecede gurur duyuyoruz ve ve geçtiğimiz üç yıl boyunca toplulukla birlikte geçirdiğimiz zamanlar Gears 5’in ne hale geldiğini şekillendirdi. Sizlere gerçekten,içten,Ekim 2016’dan beri tüm destekleriniz için teşekkür ederiz. Bu bizim için dünya anlamına geliyordu.” dedi stüdyo.

İleriye bakınca, Gears of War 4′ ün Ranked Season (rekabetçi sezon) ‘ u 2020 Ocak’ın sonlarında gelecek. “Oyun popülasyonunun büyük çoğunluğu Gears 5’e geçerken, dereceli oyununun tüm yönlerini Gears 4’ten kaldıracağız.” açıklamasını yaptı The Coalition.

Gear 4’ de dereceli oyunun yerini Core ve Competitive modlara gelecek yeni playlistler alacak. Oyuncular popülasyonun nispeten düşük olacağı göz önüne alındığında, insanlar Gears 5’e geçebilirler, The Coalition yetenek değerlendirmesini ve gizliliği genişletiyor. Buna ek olarak, Ranked modu tamamen kaldırıldığında daha fazla çıkma cezası olmayacak.

Buna ek olarak, The Coalition Gears 4′ e daha fazla yeni etkinlik eklemeyecek. “Odak noktamız maksimum kapasitemizle Gears 5′ te.” dedi stüdyo. Görünüşe göre “Better Than Bacon” ve “I Like Em Crispy” başarıları etkinlikler gerektirecek, Ocak 2020’den sonra stüdyo oyunu güncelleyecek, böylece Midnight Omen ve Flaming Weapon skinleri hazırlanabilecek.

Dahası The Coaliton, tüm Gears of War 4 için kalıcı bir XP artışı ekleme ihtimali olduğunu söyledi. Ancak, “Bu konuda değişiklik için söz veremeyiz.” dedi The Coalition.

Gears of War 4’ün sunucuları öngörülebilir gelecek için çevrimiçi kalacaktır, böylece hala oynamaya devam etmek isteyenler oynayabilecek.

Gears 5 piyasaya çıkışını 10 Eylül’de yapacak, ama Xbox Pass’e abone olan veya oyunun Ultimate edition paketini alan oyuncular oyunu 4 gün önceden oynayabilecekler.

Eq1NoX
Eq1NoX
Çukurova Üniversite'sinde okuyorum.Teknolojiye, oyunlara, yazılım dillerine kısacası teknolojiye olan ilgimden dolayı Technosferi seçtim. Size doğru, tarafsız ve güncel bilgiyi iletmeye çalışıyorum.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları