General Mobile, Sanal Asistanını Tanıttı | Technosfer

General Mobile, Sanal Asistanını Tanıttı

General Mobile, Sanal Asistanını Tanıttı

Ülkemizin yerli telefon firmalarından biri olan ve özellikle son dönemde Android One işbirliği ile beraber fiyat/performans markalarından biri olan General Mobile, yapay zeka desteğine sahip sanal asistanını tanıttı. Detaylar haberimizde

Şuan 34 ülkede telefon satışı yaparak ülkemizin gururu haline gelen markalardan biri olan General Mobile, son çıkan teknolojik ürünleri uygun fiyatlı olarak sunmasıyla bilinen bir firma bilinirliği elde etti. General Mobile , bununla sınırlı kalmayıp üstüne birçok şey eklemek için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor ve bunlara son olarak kendi sanal asistanı olan General Mobile Asistan‘ı tanıttı. ‘General Mobile ile konuş’ komutu ile aktif edilebilen asistan, General Mobile akıllı telefonların tüm özellikleri ve teknik detayları hakkında bilgi verebiliyor. Ayrıca şirket, gayet akıcı ve eğlenceli bir şekilde konuşan asistanın gelecekte daha gelişmiş özelliklere de sahip olacağını belirtti.

Genelde Android telefonlarda Google’ın kendi asistanı üzerinden kullanıcılar dilediklerini yapabiliyor, Google Play Store’da da birçok asistan mevcut. Fakat hem Türk bir markanın böyle bir hamleye imza atması, hem de bu sanal asistanın yapay zeka destekli geliştirilmiş olması son derece memnuniyet verici.

Siz ne düşünüyorsunuz ? General Mobile sizce nasıl bir marka ? 

Mert Büyük
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları