SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:21 PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir 19:19 Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
SONRAKİ
Instagram’daki Takip Sekmesinin Kaldırılmasına Yönelik Çalışmalar Başladı Instagram’daki Takip Sekmesinin Kaldırılmasına Yönelik Çalışmalar Başladı
ÖNCEKİ
WoW Classic’in Sonraki Aşaması Bu Yıl Kullanıcıları ile Buluşacak WoW Classic’in Sonraki Aşaması Bu Yıl Kullanıcıları ile Buluşacak
926
343 0

Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları’ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları

Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları’ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları
Yazar: Elif Aybüke Ural

8 Ekim 2019

Bu Ghost Recon Breakpoint püf noktaları, Ubisoft’un en yeni açık dünya taktiksel tetikçisinde hayatta kalmanıza yardımcı olacak. Koleksiyonlarla dolu muazzam bölgeler, keşfedilecek görevler, donatılacak eşyalar ve ortadan kaldırılacak çok sayıda düşman var. Breakpoint hayatta kalma rehberimiz, dövüşü, çok oyunculu oyunları, sınıfları ve en iyi silah ve teçhizatı nasıl elde edeceğinizi, böylece doğrudan atlayabilmenizi sağlar.

The Division 2 gibi, Ghost Recon Breakpoint’te bulduğun her silaha ve bir teçhizata bağlı bir skor var. Bu puanlar bir ürünün güç seviyesinin bir göstergesidir. Bununla birlikte, yükünüzü yalnızca puanlara göre seçmemelisiniz.

Örneğin, 100 puan olan bir silahınız ve 105 puan olan bir silahınız varsa ve daha düşük puan alan silahın tercih ettiğiniz sınıfta olduğunu veya daha yüksek puan alan silahlardan daha kolay kullanılabileceğini düşünüyorsanız, o zaman tercih ettiğiniz silahı kullanın. Gücüne rağmen sizin için etkili olmayan bir silah kullanmaya zorlamayın. Rekabetçi çok oyunculu oynuyorsanız, hem silah hem de puanların önemli olmadığını unutmayın.

Breakpoint’te öğreneceğiniz ilk şeylerden biri silahlarınızı nasıl geliştireceğinizdir. Fakat oyun ilerledikçe  hızlı bir şekilde yeni silahlar alacaksınız. Ek olarak, silahları ikinci seviyeye yükseltmek, kilidi açmak için bir yetenek gerektiriyor.

Ghost Recon Breakpoint’te seçilebilecek dört farklı oyuncu sınıfı var. Oyunun başında birinin kilidini açabilir ve daha sonra aralarında değiş tokuş yapabileceğiniz beceri puanları kazanarak ek sınıfların kilidini açabilirsiniz. Sınıflar kullanabileceğiniz silahları etkilemez, ancak her sınıfın kendine has bir yeteneği vardır ve savaşta özel bir rol oynar.

Ghost Recon Breakpoint’te keşfettiğimiz tuhaf özelliklerden biri, öldürüldükten sonra yeniden doğduğunuzda seçim tekerleğinizde hangi ürünün bulunması gerektiğini seçmesidir. Şırıngalarınızı donattıysanız, ölümden sonra yerinde donatılmış bir roket atar keşfedebilirsiniz.

Bu keşif yalnızca şırıngayı kullanmaya çalıştığınızda ve yanlışlıkla kendiniz havaya uçurduğunuzda ortaya çıkar, bu nedenle savaşa geri dönmeden önce doğru ürünün donatıldığından emin olun. Envanterinizden seçim tekerleğine bir öğe eklemeniz gerekirse, o zaman tekerleği de kullanmanız gerekir.

" Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları’ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları’ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları’ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye