Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları'ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları | Technosfer

Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları’ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları

08.10.2019
A+
A-
Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları’ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları

Bu Ghost Recon Breakpoint püf noktaları, Ubisoft’un en yeni açık dünya taktiksel tetikçisinde hayatta kalmanıza yardımcı olacak. Koleksiyonlarla dolu muazzam bölgeler, keşfedilecek görevler, donatılacak eşyalar ve ortadan kaldırılacak çok sayıda düşman var. Breakpoint hayatta kalma rehberimiz, dövüşü, çok oyunculu oyunları, sınıfları ve en iyi silah ve teçhizatı nasıl elde edeceğinizi, böylece doğrudan atlayabilmenizi sağlar.

The Division 2 gibi, Ghost Recon Breakpoint’te bulduğun her silaha ve bir teçhizata bağlı bir skor var. Bu puanlar bir ürünün güç seviyesinin bir göstergesidir. Bununla birlikte, yükünüzü yalnızca puanlara göre seçmemelisiniz.

Örneğin, 100 puan olan bir silahınız ve 105 puan olan bir silahınız varsa ve daha düşük puan alan silahın tercih ettiğiniz sınıfta olduğunu veya daha yüksek puan alan silahlardan daha kolay kullanılabileceğini düşünüyorsanız, o zaman tercih ettiğiniz silahı kullanın. Gücüne rağmen sizin için etkili olmayan bir silah kullanmaya zorlamayın. Rekabetçi çok oyunculu oynuyorsanız, hem silah hem de puanların önemli olmadığını unutmayın.

Breakpoint’te öğreneceğiniz ilk şeylerden biri silahlarınızı nasıl geliştireceğinizdir. Fakat oyun ilerledikçe  hızlı bir şekilde yeni silahlar alacaksınız. Ek olarak, silahları ikinci seviyeye yükseltmek, kilidi açmak için bir yetenek gerektiriyor.

Ghost Recon Breakpoint’te seçilebilecek dört farklı oyuncu sınıfı var. Oyunun başında birinin kilidini açabilir ve daha sonra aralarında değiş tokuş yapabileceğiniz beceri puanları kazanarak ek sınıfların kilidini açabilirsiniz. Sınıflar kullanabileceğiniz silahları etkilemez, ancak her sınıfın kendine has bir yeteneği vardır ve savaşta özel bir rol oynar.

Ghost Recon Breakpoint’te keşfettiğimiz tuhaf özelliklerden biri, öldürüldükten sonra yeniden doğduğunuzda seçim tekerleğinizde hangi ürünün bulunması gerektiğini seçmesidir. Şırıngalarınızı donattıysanız, ölümden sonra yerinde donatılmış bir roket atar keşfedebilirsiniz.

Bu keşif yalnızca şırıngayı kullanmaya çalıştığınızda ve yanlışlıkla kendiniz havaya uçurduğunuzda ortaya çıkar, bu nedenle savaşa geri dönmeden önce doğru ürünün donatıldığından emin olun. Envanterinizden seçim tekerleğine bir öğe eklemeniz gerekirse, o zaman tekerleği de kullanmanız gerekir.

Elif Aybüke Ural
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları