SON DAKİKA TEKNOLOJİ 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER 10:00 LG W10 Alpha Sorun Şikayet Özellik
SONRAKİ
Apple iPhone için iOS 13.3 Beta 4 ‘ü Piyasaya Sürdü Apple iPhone için iOS 13.3 Beta 4 ‘ü Piyasaya Sürdü
ÖNCEKİ
Instagram Yeni Üyelerden Doğum Tarihini Belirtmelerini İstiyor Instagram Yeni Üyelerden Doğum Tarihini Belirtmelerini İstiyor
3580
1326 0

Google Fiber Gigabit Planını Müşterilere Sunuyor

Google Fiber Gigabit Planını Müşterilere Sunuyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

6 Aralık 2019

Google Fiber , daha düşük fiyatlı 100 Mbps internet erişim planını iptal ediyor ve yeni kullanıcılara yalnızca çekirdek gigabit hız planı sunmayı tercih ediyor. Google, dün müşterinin süper hızlı internet için “erken vizyonunu yakaladığını” söylediğini açıkladı. 100 Mb / s seçeneği aylık 50 ABD dolarına, 1000 Mb / sn’lik alternatif ise aslında çok daha pahalı değildir; Google Fiber ’in 2012’de piyasaya sürülmesinden bu yana aylık 70 dolarda kaldı.

Google Fiber’in tutkuları, eskisi gibi olduğundan daha mütevazi olsa da, bu oldukça iyi bir anlaşma. Bu yüzden haberler Amerikalıların oldukça küçük bir yüzdesi için geçerli. Fiber, piyasaya sürülmesini engelledi ve bu yılın başlarında kentin altındaki kablo tesislerinde yaşanan sorunların ardından, Louisville, Kentucky’den çekilmek zorunda kaldı.

Google’ın bu yeni planın açıklanması, her aboneden biraz daha yüksek bir ödeme yapmak istemek ve gigabit internetin birkaç yıl önce olduğundan daha çekici olduğuna inanmak dışında, hiçbir büyük stratejik değişikliğe işaret etmiyor.

Fiber servisi şu anda 18 metro alanının bir bölümünde mevcuttur: Atlanta, Georgia; Austin, Teksas; Charlotte, Kuzey Carolina; Chicago, Illinois; Denver, Colorado; Huntsville, Alabama; Kansas City, Missouri; Miami, Florida; Nashville, Tennessee; Oakland, Kaliforniya; Orange County, Kaliforniya; Provo, Utah; San Antonio, Teksas; San Diego, California; San Francisco, Kaliforniya; Tuz gölü şehri, Utah; Seattle, Washington; ve Üçgen, Kuzey Carolina.

Bir önceki yazımız olan Galaxy ve Note'un 2020’de Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor başlıklı makalemizde apple, galaxy s10 ve note 10 hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Google Haberler her an kapanabilir
ETİKETLER:


" Google Fiber Gigabit Planını Müşterilere Sunuyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Fiber Gigabit Planını Müşterilere Sunuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Google Fiber Gigabit Planını Müşterilere Sunuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.