SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
iOS 12.3 Beta 1 Yayınlandı ! iOS 12.3 Beta 1 Yayınlandı !
ÖNCEKİ
Hakan: Muhafız’ın 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı Hakan: Muhafız’ın 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
5503
2038 0

Google Mezarlığı Yayınlandı

Google Mezarlığı Yayınlandı
Yazar: Furkan Yurdakul

28 Mart 2019

Killed by Google isimli site, Google'un fişini çektiği uygulamaları listelemiş. Fişi çekilmiş toplam 150 adet ürün bulunuyor.
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Dünya’nın en büyük şirketlerinden birisi olan Google’un fişini çektiği yazılımları bir yazılımcı Killed by Google isimli bir sitede tüm fişi çekilmiş yazılımları yayınladı.

Fişi çekilmiş tüm yazılımlar hakkında kısa kısa bilgiler veren Killed by Google sitesinde başarılı olmuş, başarısız olmuş tüm uygulamalar yer alıyor.

Killed by Google sitesinde yer alan verilere göre toplamda Google’un çöplüğünde 150 adet ürün bulunuyor. Bunlar 127 tanesi servis olurken 23’ü donanım uygulamaları olarak kategorilendirilmiş.

Bir önceki yazımız olan Hakan: Muhafız’ın 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı başlıklı makalemizde boran kuzum, cüneyt arkın ve engin öztürk hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  WhatsApp’a Otomatik Silinen Mesajlar Mı Geliyor?

" Google Mezarlığı Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Mezarlığı Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Google Mezarlığı Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan Yurdakul Hakkında:

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu Furkan, yazılım ve donanım tutkusunu technosfer.com.tr ailesine haber niteliği taşıyan içerikler üretiyor.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.