SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Microsoft Flight Simulator Alfa Testi Yakında Başlıyor Microsoft Flight Simulator Alfa Testi Yakında Başlıyor
ÖNCEKİ
Windows 10’un Kasım 2019 Güncellemesi Test Ediciler için Kullanıma Sunuldu Windows 10’un Kasım 2019 Güncellemesi Test Ediciler için Kullanıma Sunuldu
1485
550 0

Google Pixel Watch Geliyor

Google Pixel Watch Geliyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

13 Ekim 2019

Google’ın , yıllardır Google Pixel Watch adlı bir smartwatch üzerinde çalıştığı söyleniyor. Geçen yıl Google’ın donanım etkinliğinde  smartwatchın piyasaya sürüleceği söylentileri dolanıyordu. Fakat bu gerçekleşmediğinde insanlar hayal kırıklığına uğradı. Yeni söylentiler ise saatin 15 Ekim Salı günü yapılması planlanan donanım etkinliğinde Google Pixel 4 ile birlikte piyasaya sürüleceği yönünde.

Söylentiler ise konunun yakınında tanımlanamayan bir kaynağı gösteren Nikkei Asian Review’den geliyor. Nekkei daha önceleri de donanım sürümleri hakkında doğru tahminlerde bulundu. Outlet ayrıca Google’ın yeni bir notebook ile birlikte Pixel 4’ün 5G’nın bir versiyonunu piyasaya süreceğini söyledi.

Pixel Watch’ın neye benzeyebileceğini ima eden son birkaç yıl boyunca birçok söylenti ortaya çıktı. Bazı söylentiler cihazın hibrit bir saat olabileceğini gösterse de, cihazın Google Wear OS işletim sistemini çalıştırması büyük olasılıkla muhtemel gözüküyor. Google, bu yıl 40 milyon dolara yeni bir hibrid saat teknolojisi ve Fossil’den 20 mühendis aldı ve bu teknolojinin Pixel Watch’ın bir parçası olmasıyla sonuçlanabileceği düşünülüyor. Bazı raporlar, devralımın asıl teknolojiden ziyade mühendislik yeteneği ile ilgili olduğunu ve Google’ın, şirketin kendi smartwatch işletim sistemine sahip olmayan bir smartwatch yayınladığını görmek biraz garip olacağını öne sürdü. Yeni saat, Google’a aynı zamanda Pixel telefonun Android için yaptığı gibi, Wear OS’de de uygulanması gerektiği gibi bir şey gösterme şansı verecek.

Bir önceki yazımız olan Volvo’nun İlk EV’si Yerel Android’i Çalıştıracak başlıklı makalemizde android, EV ve Volvo hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  WhatsApp’a Otomatik Silinen Mesajlar Mı Geliyor?

" Google Pixel Watch Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Pixel Watch Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Google Pixel Watch Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.