Apple AirPods 3 Yakında Gelebilir ! | Technosfer

Gürültü Önlemeye Sahip Airpods 3 Yakında Geliyor!

Gürültü Önlemeye Sahip Airpods 3 Yakında Geliyor!

Apple, yeni Airpods’larını çıkaralı 1 ay bile olmamışken yeni Airpods’ların yolda olduğu haberi sızdı. Birçok beklenti yaratan ve bu beklentileri boşa çıkaran Apple, yeni bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde

DigiTimes tarafından yeni bir rapor yayınlandı ve Apple’ın Airpods 3’ü sonbaharda yeni iPhone etkinliğinde tanıtacağını iddia etti. Yeni kablosuz kulaklıkla beraber aktif gürültü engelleme özelliğinin geleceği tahmin ediliyor. Beyazdan başka 3 farklı renk seçeneğine daha sahip olacağı belirtilen cihaz için farklı tahminlerde de bulunuluyor.

Bloomberg editörü Mark Gurman , Airpods 3‘ün 2020 yılında piyasaya çıkacağını tahmin ediyor. Ayrıca yeni nesil AirPods’un aktif gürültü engellemeye uyum sağlamak için farklı bir tasarımda geleceğine dair sızıntılar da mevcut. Siz AirPodslar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Mert Büyük
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları