SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Dronunuzu İngiltere’de Tescil Ettirmek İçin Son Tarih Dronunuzu İngiltere’de Tescil Ettirmek İçin Son Tarih
ÖNCEKİ
Twitter Hesapları Kapattırıyor Twitter Hesapları Kapattırıyor
2165
802 0

Hearthstone Descent Of Dragons Card Piyasaya Sürüldü

Hearthstone Descent Of Dragons Card Piyasaya Sürüldü
Yazar: Elif Aybüke Ural

29 Kasım 2019

Hearthstone Descent Of Dragons Card güncellemesi yakında geliyor ve kart açıklamaları devam ediyor. Adından da anlaşılacağı gibi, bu güncelleme, büyük ölçüde ejderha sinerjisi etrafında odaklanır, ancak bazı kartlar, deri kanatları olmadan ciddi bir tehdit olabilir. GameSpot böyle bir kart ortaya çıkarabilir.

Chenvaala, büyük bir sinerjik etkiye sahip 3-mana 2/5 bir Elemental’dir. Bir sırayla üç büyü yaptıktan sonra, 5/5 Elemental’ı çağırır. Mage sınıfı, en son Flamewaker güvertesinin yeniden birleşmesiyle birlikte düşük maliyetli büyüleri saptırmak için üst düzey güverteler oluşturma şansını çoktan aldı. Chenvaala, Standard’ta Flamewaker ile birleştirilemeyecek, ancak sadece bunun gibi düşük maliyetli bir kartın büyük değer yaratabileceğini gösterecek.

Sihirbazın Çırağı ve Mana Cyclone gibi kartlarla birleştirilen girişimci Mages, oyunun ortasında bir yerde 5/5 tehditle dolu bir güverte oluşturabilecek. Büyücüler tarihsel olarak minion ağırlığında bir tahtaya sahip olmakla mücadele ediyorlardı ve bu buna hitap ediyor gibi görünüyor. Tabii ki, aynı zamanda Uldum Saviors’tan Sky Temple’ın Raid the Sky Tapınağı ile de iyi oynuyor.

Blizzard, kartın adının “çığ” için bir anagram olduğunu ve ona buzlu bir görünüm kazandırdığını belirtti.  Dragons 10 Aralık’ta geliyor. Yeni genişleme şimdi ön alım için mevcut. 50 dolarlık 60 paketlik paket, bir Golden Legendary ve Shattering kartını geri içeriyor. 100’li Mega Paket (80 $), bunlara ek olarak Deathwing Warrior Hero alternatifini de içeriyor.

" Hearthstone Descent Of Dragons Card Piyasaya Sürüldü konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Hearthstone Descent Of Dragons Card Piyasaya Sürüldü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Hearthstone Descent Of Dragons Card Piyasaya Sürüldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye