SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Dronunuzu İngiltere’de Tescil Ettirmek İçin Son Tarih Dronunuzu İngiltere’de Tescil Ettirmek İçin Son Tarih
ÖNCEKİ
Twitter Hesapları Kapattırıyor Twitter Hesapları Kapattırıyor
2894
1072 0

Hearthstone Descent Of Dragons Card Piyasaya Sürüldü

Hearthstone Descent Of Dragons Card Piyasaya Sürüldü
Yazar: Elif Aybüke Ural

29 Kasım 2019

Hearthstone Descent Of Dragons Card güncellemesi yakında geliyor ve kart açıklamaları devam ediyor. Adından da anlaşılacağı gibi, bu güncelleme, büyük ölçüde ejderha sinerjisi etrafında odaklanır, ancak bazı kartlar, deri kanatları olmadan ciddi bir tehdit olabilir. GameSpot böyle bir kart ortaya çıkarabilir.

Chenvaala, büyük bir sinerjik etkiye sahip 3-mana 2/5 bir Elemental’dir. Bir sırayla üç büyü yaptıktan sonra, 5/5 Elemental’ı çağırır. Mage sınıfı, en son Flamewaker güvertesinin yeniden birleşmesiyle birlikte düşük maliyetli büyüleri saptırmak için üst düzey güverteler oluşturma şansını çoktan aldı. Chenvaala, Standard’ta Flamewaker ile birleştirilemeyecek, ancak sadece bunun gibi düşük maliyetli bir kartın büyük değer yaratabileceğini gösterecek.

Sihirbazın Çırağı ve Mana Cyclone gibi kartlarla birleştirilen girişimci Mages, oyunun ortasında bir yerde 5/5 tehditle dolu bir güverte oluşturabilecek. Büyücüler tarihsel olarak minion ağırlığında bir tahtaya sahip olmakla mücadele ediyorlardı ve bu buna hitap ediyor gibi görünüyor. Tabii ki, aynı zamanda Uldum Saviors’tan Sky Temple’ın Raid the Sky Tapınağı ile de iyi oynuyor.

Blizzard, kartın adının “çığ” için bir anagram olduğunu ve ona buzlu bir görünüm kazandırdığını belirtti.  Dragons 10 Aralık’ta geliyor. Yeni genişleme şimdi ön alım için mevcut. 50 dolarlık 60 paketlik paket, bir Golden Legendary ve Shattering kartını geri içeriyor. 100’li Mega Paket (80 $), bunlara ek olarak Deathwing Warrior Hero alternatifini de içeriyor.

Bir önceki yazımız olan Jony Ive, Apple'dan Ayrıldı başlıklı makalemizde apple, CEO ve Jony Ive hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Chrome OS 78, YouTube İçin Resim İçinde Resim Desteğiyle Piyasaya Sürüldü

" Hearthstone Descent Of Dragons Card Piyasaya Sürüldü konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Hearthstone Descent Of Dragons Card Piyasaya Sürüldü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Hearthstone Descent Of Dragons Card Piyasaya Sürüldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.