Hitman 2'nin son görevi, tropikal bir tesiste üçlü hedefler içeriyor | Technosfer

Hitman 2’nin son görevi, tropikal bir tesiste üçlü hedefler içeriyor

23.09.2019
A+
A-
Hitman 2’nin son görevi, tropikal bir tesiste üçlü hedefler içeriyor

Ajan 47, bu ayın ilerleyen saatlerinde Maldivler’de bir tatil yapıp, IO Interactive, bize Hitman 2’nin yeni hedefi Haven Adası’nın ve beraberindeki görevimiz LastResort’a daha yakından bakmamızı sağladı.

Haven Adası, altın rengi kumsalları, berrak suları ve bir kel suikastçiyi içeren tropik bir cennettir. Muhtemelen korkunç konuklarını istedikleri her türlü lüksle tedavi eden itibar yönetim hizmetinin merkezidir.

Banka görevinden hemen sonra belirlenen LastResort’ta, Ajan 47’nin, üçlü hedefleri öldürmek için misafir kılığında girmesi gerekecek. IO Interactive daha sonra hikaye ayrıntılarını paylaşacak, ancak şimdilik 75’ten fazla zorluk, 20 ustalık seviyesi, dört benzersiz eşya, yeni bir takım elbise ve yedi başarı olacağını biliyoruz. Haven Island ayrıca Sözleşmeler modunda da mevcut olacak.

Hedefler ve yer hakkında daha fazla detay yakında açıklanacak. Ne yazık ki, bu Genişleme Geçişinin son parçası, ancak başlattıktan sonra bizi meşgul edecek daha fazla sözleşmemiz ve hedeflerimiz olacak.

ETİKETLER: , , ,
Elif Aybüke Ural
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları