Honda Accord 2020 Efsane Özellikler İle Geliyor! | Technosfer

Honda Accord 2020 Efsane Özellikler İle Geliyor!

16.05.2019
A+
A-
Honda Accord 2020 Efsane Özellikler İle Geliyor!

 

Honda denilince uzun yıllardır eşleşmiş modeller var. Bu modellerin arasındaki en çok beğenilenlerden bir tanesi de Honda Accord. Firmanın 2020 yılı içinde çıkarmayı planladığı yeni aracı bir çok yeni özellik ile karşımıza çıkacak gibi duruyor. Ülkemizde bir süredir satışı olmayan aracın yeni dış hatları Honda Civic ile neredeyse benzer denilebilir. Yeni gelecek olan araçta hayalet ekran, adaptif cruze control gibi bir çok özellik de yer alacak.

Konu hakkında yapılan sızıntıda aracın yeni özelliklerinin oldukça üst seviye olduğu gözüküyor. Aracın en büyük özelliklerinden birisi de 192 beygir gücündeki 1.5 litrelik turboşarjlı dört silindirli bir motorla standart olarak sunulacak olması gösterilebilirken aracın en boş paketinde bile 7 inç Apple Car Play ve Android Car Play gibi özelliklerin dahili olarak geleceği düşünülüyor. Aracın 2020 yılında yapılacak olan lansmanı için net bir tarih bulunmasa bile 2019 Kasım ayında aracın 2020 versiyonunun tanıtılmasını bekliyoruz.

EN ÇOK MERAK EDİLEN KONU NE KADAR?

Ülkemizde her geçen gün artan vergiler yüzünden bir ürün getirirken yaklaşık olarak iki katı da vergi ödemek zorunda kalıyoruz bu durum yüzünden gelecek olan aracın fiyatını net olarak söylemek mümkün değil ancak aracın baz fiyatının geçen seneki satış fiyatlarını kıyasladığımızda ortalama olarak 200 Bin TL ile 310 Bin TL arasında olmasını ön görüyoruz.

Peki ya bu fiyatlara bu araç alınır mı? Daha iyi bir araç bu fiyat aralığında almak mümkün mü? Bu ve bunun gibi soruların cevaplarını sizlerden bekliyoruz.

 

Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim olarak sizlere en kaliteli içeriğin sunulması için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları