SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Steam, iOS ve Android Cihazlarınızı Uzaktan PC Çok Oyunculu Oyunlara Katılım Sağlıyor Steam, iOS ve Android Cihazlarınızı Uzaktan PC Çok Oyunculu Oyunlara Katılım Sağlıyor
ÖNCEKİ
Mercedes-Benz’in Elektrikli SUV’sı 67.900 Dolardan Piyasada Mercedes-Benz’in Elektrikli SUV’sı 67.900 Dolardan Piyasada
4336
1606 0

House M.D. Netflix’e Dönecek Mi?

House M.D. Netflix’e Dönecek Mi?
Yazar: Elif Aybüke Ural

23 Kasım 2019

Fox’a gönderilen House M.D.’nin on beşinci yıldönümüne yaklaştığımızda, Netflix Hugh Laurie’nin başrol oynadığı House M.D.’nin Netflix’e tekrar gelip gelmeyeceğini gözden geçireceğini söyledi.

Netflix’in uzun vadeli aboneleri için, House’un bir noktada Netflix’te olduğunu hatırlayacaksınız. Farkında olmayanlar için, House M.D., David Shore’nin eseridir ve çok ödüllü gösterinin 8 sezonunu gördü. Tıbbi bir dramadır ve Hugh Laurie’nin nadir görülen durumların tedavisinde uzmanlaşmış bir antisosyal doktorun rolünü oynadığını görülüyor.

House M.D., Netflix ABD dizilişinin bir parçasıydı. 2017 yılında dizi kaldırıldı ve sonunda Amazon Prime’a doğru yol aldı. İlk olarak, dizinin kime ait olduğunu not etmek önemlidir. Bu örnekte, Fox orijinal olarak dramayı yayınlasa da, NBC Universal aslında IP’ye sahip ve bu nedenle diziye dağıtılıyor.

House M.D.’yi Amazon Prime’a vermeye karar verdi, ancak gelecekte, gösteriyi geri alacağına ve kendi Peacock yayın servisine koyacağı düşünülüyor. Hakların tekrar ne zaman satışa sunulacağını tam olarak bilinmiyor, ancak yaptıklarında Netflix diğer tüm flamalar yanında onlar için teklif verme şansına sahip olacak.

House M.D. Netflix’te olmasa da, bu başka fantastik tıbbi dramaların olmadığı anlamına gelmiyor. Birleşik Devletler’de, bir süre Netflix’te bulunması gereken fantastik Grey’s Anatomy’nün yeni sezonlarını almaya devam ediyor. ABD dahil birçok Netflix bölgesi de Night Shift’in dört sezonunu platforma taşıyor. Scrubs Netflix’teydi ama artık durum böyle değil. İlginçtir, Netflix’in kendisi henüz bir hastane dramı hazırlamamıştır.

Ne yazık ki, David Shore’nin Netflix’teki diğer çalışmalarını bulamıyorsunuz. İyi Doktor, Netflix’ten uzak durur.

 

 

Bir önceki yazımız olan Meizu Note 9 Özellikleri Sorun Şikayet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKU  iPhone 11'lere Güç Verecek İşlemci Üretilmeye Başladı !

" House M.D. Netflix’e Dönecek Mi? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere House M.D. Netflix’e Dönecek Mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda House M.D. Netflix’e Dönecek Mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.