SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Steam, iOS ve Android Cihazlarınızı Uzaktan PC Çok Oyunculu Oyunlara Katılım Sağlıyor Steam, iOS ve Android Cihazlarınızı Uzaktan PC Çok Oyunculu Oyunlara Katılım Sağlıyor
ÖNCEKİ
Mercedes-Benz’in Elektrikli SUV’sı 67.900 Dolardan Piyasada Mercedes-Benz’in Elektrikli SUV’sı 67.900 Dolardan Piyasada
3534
1309 0

House M.D. Netflix’e Dönecek Mi?

House M.D. Netflix’e Dönecek Mi?
Yazar: Elif Aybüke Ural

23 Kasım 2019

Fox’a gönderilen House M.D.’nin on beşinci yıldönümüne yaklaştığımızda, Netflix Hugh Laurie’nin başrol oynadığı House M.D.’nin Netflix’e tekrar gelip gelmeyeceğini gözden geçireceğini söyledi.

Netflix’in uzun vadeli aboneleri için, House’un bir noktada Netflix’te olduğunu hatırlayacaksınız. Farkında olmayanlar için, House M.D., David Shore’nin eseridir ve çok ödüllü gösterinin 8 sezonunu gördü. Tıbbi bir dramadır ve Hugh Laurie’nin nadir görülen durumların tedavisinde uzmanlaşmış bir antisosyal doktorun rolünü oynadığını görülüyor.

House M.D., Netflix ABD dizilişinin bir parçasıydı. 2017 yılında dizi kaldırıldı ve sonunda Amazon Prime’a doğru yol aldı. İlk olarak, dizinin kime ait olduğunu not etmek önemlidir. Bu örnekte, Fox orijinal olarak dramayı yayınlasa da, NBC Universal aslında IP’ye sahip ve bu nedenle diziye dağıtılıyor.

House M.D.’yi Amazon Prime’a vermeye karar verdi, ancak gelecekte, gösteriyi geri alacağına ve kendi Peacock yayın servisine koyacağı düşünülüyor. Hakların tekrar ne zaman satışa sunulacağını tam olarak bilinmiyor, ancak yaptıklarında Netflix diğer tüm flamalar yanında onlar için teklif verme şansına sahip olacak.

House M.D. Netflix’te olmasa da, bu başka fantastik tıbbi dramaların olmadığı anlamına gelmiyor. Birleşik Devletler’de, bir süre Netflix’te bulunması gereken fantastik Grey’s Anatomy’nün yeni sezonlarını almaya devam ediyor. ABD dahil birçok Netflix bölgesi de Night Shift’in dört sezonunu platforma taşıyor. Scrubs Netflix’teydi ama artık durum böyle değil. İlginçtir, Netflix’in kendisi henüz bir hastane dramı hazırlamamıştır.

Ne yazık ki, David Shore’nin Netflix’teki diğer çalışmalarını bulamıyorsunuz. İyi Doktor, Netflix’ten uzak durur.

 

 

" House M.D. Netflix’e Dönecek Mi? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere House M.D. Netflix’e Dönecek Mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda House M.D. Netflix’e Dönecek Mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye