Huawei P30 Serisinde Detaylar Ortaya Çıktı | Technosfer

Huawei P30 Serisinde Detaylar Ortaya Çıktı

Huawei P30 Serisinde Detaylar Ortaya Çıktı

Huawei, P30 serisini 26 Mart’ta tanıtmak için bütün hazırlıklarını yapmayı sürdürüyor. Tanıtım öncesi cihazların bütün detayları sızmaya devam ediyor. Kılıfları geçtiğimiz gün sızan cihazın bu sefer de depolama ve Ram seçenekleri sızdı. Detaylar haberimizde

Huawei P30, bu yılın en çok beklenilen telefonlarından birisi ve en büyük Android tarafındaki rakiplerinden Samsung , S10 serisini tanıtarak ve büyük beğeni toplayarak gövde gösterisini yaptı. Huawei’in ise P30 serisi ile cevabı merakla bekleniyor. Tasarım olarak kılıflardan da olsa net olarak tasarıma hakimiz fakat iç yani donanım kısmında bizi tam olarak neler bekliyor bilmiyorduk. Bir takım bilgiler günyüzüne çıktı , RAM ve depolama seçenekleri sızdı.

Endonezya ve Tayvan gibi ülkelerde , Huawei’in yeni cihazları P30 serisi için alınan sertifikalarda donanım bilgileri yer alıyor. Bu sertifikalar göre Huawei P30 6 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 128 GB depolama seçenekleri ile beraber ;  Huawei P30 Pro ise 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleri ile gelecek.

Ayrıca bu 2 cihazın dışında bir de serinin en düşük modeli olarak Huawei P30 Lite tanıtılması bekleniyor. 2 gün sonra Huawei , Nova 4e modelini tanıtacak ve bu cihazla P30 Lite’ın aynı donanıma sahip olması bekleniyor. P30 serisi , 26 Mart tarihinde Paris’te tanıtılacak. Bizler de bütün detayları sizlere en kısa sürede aktaracağız.

Mert Büyük
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları