SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti
ÖNCEKİ
Keanu Reeves oyunculuğuyla “Matrix 4” ve “John Wick 4” aynı gün gösterime girecek Keanu Reeves oyunculuğuyla “Matrix 4” ve “John Wick 4” aynı gün gösterime girecek
2508
929 0

Hulu şovları izlerken daha az reklam göreceksiniz

Hulu şovları izlerken daha az reklam göreceksiniz
Yazar: Elif Aybüke Ural

14 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Bu yılın avantajlarından faydalanılan en iyi promosyonlardan biri, Spotify Premium hesabı üzerinden Hulu uygulamasına ücretsiz üyelik oldu. Promosyonun tek dezavantajı, her film ve TV bölümünde reklamları içeren temel Hulu planıyla gelmesi.

Neyse ki, Hulu, bu hafta yeni bir reklam deneyimi sunuyor; arka arkaya bir sürü bölüm izlerken, temel bir plana sahip herkesin kesintiye uğramasına neden olan sıkıntıları azaltmaya yardımcı olacak. Hulu’nun Jeremy Helfand’ının yakın tarihli bir bülteninde açıkladı. Reklam veren deneyimi bir sonraki bölüme uyarlanmıştır. Reklamları bir sonraki bölümden reklamsız ya da bir markanın kişiselleştirilmiş bir teklifiyle karıştırmaları için ödüllendirecektir.

Tek bir görüntüleme oturumu sırasında art arda üçüncü bir şovun bölümüne ulaştığınızda, Hulu, izlemekte olduğunuz dizinin tıklandığını tespit edecek, bu noktada, izlemekte olduğunuz gösterinin bir sonraki bölümünün reklamsız olacağını veya Hulu’nun marka ortaklarından birinin eşsiz bir teklifi ile sunulacak.

Hulu’ya göre, ABD’li tüketicilerin yüzde 75’i  izlemeye katıldıklarını söylüyor ve Hulu’nun kendi rakamları, kullanıcıların kendi reklam destekli planlarındaki izleme zamanlarının yüzde 50’sini bu şekilde harcadığını gösteriyor. Aşırı izlemek, belirli bir dizinin en az üç bölümünün arka arkaya izlenmesi olarak tanımlanır, bu nedenle yalnızca bir seferde yaklaşık bir saat veya daha fazla TV izleyen izleyiciler ödüllendirilmez. Ancak izlemelerine bir son vermeyi düşünen herkes oturumu aniden etrafta dolanıp bir tane daha – aniden reklamsız – bölüm izlemeye özendirilmiş olabilir.

Bir önceki yazımız olan Netflix ve Spotify Konulu Senaryo Geliyor başlıklı makalemizde Kitap, netflix ve spotify hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Starbreeze, Payday 3'ü 2022 veya 2023'te Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Hulu şovları izlerken daha az reklam göreceksiniz konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Hulu şovları izlerken daha az reklam göreceksiniz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Hulu şovları izlerken daha az reklam göreceksiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.