SON DAKİKA TEKNOLOJİ 09:09 Google , Steam desteği üzerinde çalıştığını bildirdi 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER
SONRAKİ
Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti
ÖNCEKİ
Keanu Reeves oyunculuğuyla “Matrix 4” ve “John Wick 4” aynı gün gösterime girecek Keanu Reeves oyunculuğuyla “Matrix 4” ve “John Wick 4” aynı gün gösterime girecek
1652
612 0

Hulu şovları izlerken daha az reklam göreceksiniz

Hulu şovları izlerken daha az reklam göreceksiniz
Yazar: Elif Aybüke Ural

14 Aralık 2019

Bu yılın avantajlarından faydalanılan en iyi promosyonlardan biri, Spotify Premium hesabı üzerinden Hulu uygulamasına ücretsiz üyelik oldu. Promosyonun tek dezavantajı, her film ve TV bölümünde reklamları içeren temel Hulu planıyla gelmesi.

Neyse ki, Hulu, bu hafta yeni bir reklam deneyimi sunuyor; arka arkaya bir sürü bölüm izlerken, temel bir plana sahip herkesin kesintiye uğramasına neden olan sıkıntıları azaltmaya yardımcı olacak. Hulu’nun Jeremy Helfand’ının yakın tarihli bir bülteninde açıkladı. Reklam veren deneyimi bir sonraki bölüme uyarlanmıştır. Reklamları bir sonraki bölümden reklamsız ya da bir markanın kişiselleştirilmiş bir teklifiyle karıştırmaları için ödüllendirecektir.

Tek bir görüntüleme oturumu sırasında art arda üçüncü bir şovun bölümüne ulaştığınızda, Hulu, izlemekte olduğunuz dizinin tıklandığını tespit edecek, bu noktada, izlemekte olduğunuz gösterinin bir sonraki bölümünün reklamsız olacağını veya Hulu’nun marka ortaklarından birinin eşsiz bir teklifi ile sunulacak.

Hulu’ya göre, ABD’li tüketicilerin yüzde 75’i  izlemeye katıldıklarını söylüyor ve Hulu’nun kendi rakamları, kullanıcıların kendi reklam destekli planlarındaki izleme zamanlarının yüzde 50’sini bu şekilde harcadığını gösteriyor. Aşırı izlemek, belirli bir dizinin en az üç bölümünün arka arkaya izlenmesi olarak tanımlanır, bu nedenle yalnızca bir seferde yaklaşık bir saat veya daha fazla TV izleyen izleyiciler ödüllendirilmez. Ancak izlemelerine bir son vermeyi düşünen herkes oturumu aniden etrafta dolanıp bir tane daha – aniden reklamsız – bölüm izlemeye özendirilmiş olabilir.

Bir önceki yazımız olan Netflix ve Spotify Konulu Senaryo Geliyor başlıklı makalemizde Kitap, netflix ve spotify hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Google’ın DaydreamVR’ının desteği kalmadı
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Hulu şovları izlerken daha az reklam göreceksiniz konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Hulu şovları izlerken daha az reklam göreceksiniz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Hulu şovları izlerken daha az reklam göreceksiniz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.