SON DAKİKA TEKNOLOJİ 09:09 Google , Steam desteği üzerinde çalıştığını bildirdi 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER
SONRAKİ
Twelve South Apple Aksesuarlarında %20 İndirim Twelve South Apple Aksesuarlarında %20 İndirim
ÖNCEKİ
Apple Park , Toys for Tots Evine Ev Sahipliği Yapacak Apple Park , Toys for Tots Evine Ev Sahipliği Yapacak
2373
879 0

Iconik Arizona Apple Mağazası Tasarım Ödülü Kazandı

Iconik Arizona Apple Mağazası Tasarım Ödülü Kazandı
Yazar: Elif Aybüke Ural

8 Aralık 2019

Apple’ın Arizona’da Scottsdale Moda Meydanı’ndaki kasaba tarzı mağazası bulunuyor. Mağaza The Architect’in Gazetesi’nde perakende ve karma kullanım alanı için en iyi tasarım ödülünü aldı.

Scottsdale Apple mağazası, Chicago’nun moda alışveriş merkezindeki bir Christian Dior mağazasını ve Missouri, Springfield’deki bir perakende merkezini geçti. Gölgelendirme için çıkıntılı bir tavan gibi tasarım özelliklerine sahip olan mağaza, genellikle gördüğünüz diğer Apple mağazalarının çoğuna benziyor.

Bir Phoenix sakini ‘’Fashion Square’de sık sık alışveriş yapan biri olarak, Apple mağazasının şimdiye kadar karşılaştığım en iyilerden biri olduğunu söylemeliyim. Apple, bölgeye taşınmadan önce, alışveriş merkezi çok içeriye odaklandı. Phoenix metro bölgesindeki en iyi yürünebilir alışveriş bölgesi caddenin aşağısında olsa bile. Apple’ın karma kullanım alanı, alışveriş merkezini acımasız yaz aylarımız için çok önemli olan çok seviyeli amfitiyatro ve gölgeli alanla daha açık hissettiriyor’’ dedi.

Yeni mağaza, yıllar önce küçük perakende alanını aşan Biltmore alışveriş merkezindeki Apple mağazasının yerini aldı. Apple’ın Scottsdale Quarter’da harika görünümlü bir mağazası var.

Bir önceki yazımız olan Apple Park , Toys for Tots Evine Ev Sahipliği Yapacak başlıklı makalemizde Apple park ve toys for tots hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Karşınızda iPhonunuz için en iyi 12 iPhone uygulama dosyası!
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Iconik Arizona Apple Mağazası Tasarım Ödülü Kazandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Iconik Arizona Apple Mağazası Tasarım Ödülü Kazandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Iconik Arizona Apple Mağazası Tasarım Ödülü Kazandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.